Matka przekłuła uszy małej córeczce. Teraz ostrzega innych rodziców

Matka przekłuła uszy małej córeczce. Teraz ostrzega innych rodziców Źródło: pixabay/34680/

Kolczyki były dla tej 10-latki największym marzeniem, a jej mama postanowiła je spełnić. Choć początkowo radości nie było końca, wszystko nagle obróciło się o 180 stopni. Dziewczynka przeżyła prawdziwy koszmar w związku z nową biżuterią. W związku z tym, jej matka postanowiła przestrzec wszystkich rodziców.

Kolczyki potrafią wzbudzić uśmiech na twarzy niemalże każdej dziewczynki, która w okresie dojrzewania, chce wyglądać niczym księżniczka. Rodzice najczęściej nie chcą odbierać takiej przyjemności swoim pociechom i szybko decydują się na zabranie ich do kosmetyczki. W tym przypadku nie było inaczej, jednak nikt nie podejrzewał, że wszystko zakończy się w tak tragiczny sposób. 

Mama spełniła jej największe marzenie

Katy Whitaker jest mamą 10-letniej dziewczynki, którą już od dłuższego czasu marzyła o tym, by podobnie jak jej koleżanki móc przekłuć sobie uszy. Katy postanowiła wykorzystać fakt, że jej córka miała właśnie świętować swoje urodziny i sprezentować jej wizytę u kosmetyczki, by mogła wreszcie spełnić swoje dziecięce marzenie. Obie udały się do sklepu z biżuterią, by dokonać wyboru idealnych dla 10-latki kolczyków i to właśnie tam, przekłuto jej uszy. Początkowo wszystko zapowiadało się świetnie, a radości dziewczynki nie było końca. Nic nie zwiastowało tego, co miało wydarzyć się już niebawem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kolczyki okazały się największym przekleństwem 

Na pierwsze problemy 10-latka nie musiała długo czekać. Już po tygodniu dziewczynka zaczęła skarżyć się na ból uszu, dlatego też jej mama zdecydowała się wyciągnąć z nich kolczyki, by nieco uśmierzyć bólu. Nagle jej oczom ukazała się sporych rozmiarów zaogniona rana i, co gorsza, z zaplątanymi w nią włosami. Widząc coś takiego postanowiła niezwłocznie zabrać swoją 10-latkę do specjalisty, który zaradzi, co zrobić w takiej sytuacji. Infekcja rozwijała się strasznie szybko i z dnia na dzień zajmowała coraz większy obszar ucha. W takie sytuacji lekarz przepisał niezwykle silny lek oraz nakazał, by Katy dokładnie obserwowała dziewczynkę, czy nie rozwija się sepsa, o którą w tym wypadku wcale nie było trudno. 

Po tak nieprzyjemnych, pełnych strachu i łez wydarzeniach, Whitaker postanowiła ostrzec wszystkich rodziców, by ci zwracali większą uwagę na to, do jakiego miejsca zabierają swoje pociechy na przekłucie uszu i przede wszystkim, w jakich warunkach jest to wykonywane.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?  

Źródło: radiozet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News