Jako dziecko podbił serca widzów Kogla-Mogla. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda!

Jako dziecko podbił serca widzów Kogla-Mogla. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda!

Kogel-Mogel to kultowy film z lat 80. ubiegłego wieku. Podbił serca wielu widzów, ta śmieszna komedia przeszła do historii polskiej kinematografii, a niedługo ma powstać 3 część. Jedna z postaci zachwyciła nas wyjątkowo jako dziecko. Zobaczcie, jak dziś wygląda ten mały chłopczyk.

Kogel-Mogel, komedia uwielbiana przez wielu Polaków, podbiła serca i została w nich na bardzo długi czas. Nawet młodsze pokolenia film znają i kochają. Wystąpiło w nim wielu kultowych już aktorów. Niedługo powstanie 3 część i może być równie ciekawa co poprzednie. Pierwsza część filmu powstała w 1988 roku. W role głównej bohaterki czyli Katarzyny Solskiej wciela się Grażyna Błęcka-Kolska. Chwyciła fanów za serca, a wielu młodych facetów wprost szalało za nią. Fabuła filmu opowiada o tym, jak bohaterka ucieka ze swojego ślubu po tym, jak rodzice zorganizowali jej zamążpójście z niezbyt urodziwym partnerem.

W mieście dostała się na studia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego i znalazła pracę jako opiekunka do dziecka. Musiała się zajmować nieznośnym dla innych chłopczykiem Piotrusiem. To właśnie jego postać była najbardziej pozytywna w tym filmie i przy scenach z chłopczykiem ludzie najmocniej się śmiali.

Kogel-Mogel - jak wygląda Piotruś?

Wszyscy zastanawiają się, jak wygląda dziś chłopiec, który rozbawił Polaków do łez. W rolę Piotrusia wcielił się Maciej Koterski. Nie jest on w żaden sposób spokrewniony z Miśkiem Koterskim. Maciek wcielił się w tę role dwa razy i niestety słuch po nim zaniknął. Kiedyś fani odkryli jego profil na Naszej Klasie, ale jest on od dawana nieaktywny. Chodzą pogłoski, że wyjechał do Australii i tam żyje. Aktorem mimo wszystko nie został.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Więc kto wcieli się w rolę Piotrusia w 3. części filmu? Mały urwis już nie będzie taki mały. W następnej odsłonie jest dorosły i zupełnie inny z niego człowiek. Ma być kolorowy, błyskotliwy oraz będzie typowym lekkoduchem. W jego rolę wcieli się słynny aktor Maciej Zakościelny. Ten aktor jest nie tylko lubiany przez fanów i powszechnie wiadomo, że zna się na swoim fachu. Uważany jest również z przystojnego. Kobiety szaleją za nim i wiele by dały, aby móc go spotkać. W filmie będzie na pewno barwna postacią i chociaż podobno ma być to epizodyczna rola, to na pewno wiele dobrego wniesie do fabuły. kogel-mogel Fot Instagram/kogelmogel.official
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Wróblewska prosi o mniej intymnych zbliżeń z mężem Kurdej-Szatan. W sieci zawrzało
  2. Córka gwiazdora TVP potrzebuje pilnej pomocy. Została brutalnie napadnięta
  3. Taco Hemingway boleśnie upokorzony! Wszystko przez Igę Lis
  4. Mieli go uśpić. Postanowili jego ostatni dzień zrobić najlepszym, udało się!
  5. Znaki zodiaku zdradzają jak okazujemy MIŁOŚĆ i uczucia
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu