Bez nazwy-1
Fot. Facebook/Kogel-mogel
Patryk Korzec - 21 Grudnia 2018

W Koglu-Moglu podbił serca Polaków. Tajemnica jego śmierci przeraża

Kogel-mogel kojarzą chyba wszyscy Polacy. Ten kultowy polski film w reżyserii Romana Załuskiego podbił serca widzów, a humor oraz żarty z niego przekazywane są kolejnym pokoleniom. Teraz na jaw wyszła przerażająca tajemnica śmierci jednego z głównych bohaterów. 

Kogel-mogel był trampoliną dla karier wielu gwiazd polskiego kina. Produkcja ujrzała światło dzienne w 1988 roku, jednak bohaterów oraz żarty w niej zaprezentowane powtarzają kolejne pokolenia Polaków, gdyż okazała się ogromnym hitem w historii polskiej kinematografii. Widzowie przez długi czas domagali się kontynuacji historii, powstała druga część zatytułowana "Galimatias, czyli kogel-mogel II", a fanom wciąż było mało. Dalsze losy bohaterów niestety nie doczekały się filmowej premiery przez wiele lat, jednak miano kultowej historii już na stałe przylgnęło do tych tytułów. Teraz na jaw wyszła szokująca informacja o tajemniczej śmierci głównego bohatera, do którego wzdychały miliony Polek.

Tajemnicza śmierć gwiazdy filmu Kogel-mogel

Dariusz Siatkowski był jednym z głównych bohaterów w kultowym filmie Kogel-mogel, gdzie wcielał się w rolę Romana Załuskiego. Wzdychały do niego miliony Polek, jednak - ku zdziwieniu wszystkich - mężczyzna po zakończeniu produkcji nie odniósł spektakularnego sukcesu na polskiej scenie. Przez bardzo długi czas grywał jedynie pojedyncze epizody oraz role drugoplanowe w filmach, które zwykle nie okazywały się wielkimi przebojami. Wszystko zmienić się miało wraz z jego pojawieniem się w serialu "Fala zbrodni", gdzie przyszykowana była dla niego poważna rola detektywa Filipa Zylbera. Niestety, jak się okazało, aktorowi nie dane było rozwinąć skrzydeł w serialowej produkcji. Został znaleziony martwy w pokoju hotelowym w okolicach Łodzi, a przyczyna jego śmierci wywołała wiele kontrowersji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej

Jakie były przyczyny śmierć Dariusza Siatkowskiego?

Śmierć 48-letniego aktora była ogromnym szokiem dla milionów Polaków. Wcześniej nie mówiło się o jego jakichkolwiek kłopotach ze zdrowiem, nic nie zapowiadało również tak tragicznego zdarzenia. Przerażające jest również to, że dokładne przyczyny śmierci aktora nigdy nie zostały podane do wiadomości publicznej, a licznych spekulacji mediów oraz ekspertów nie potwierdziła ani policja, ani rodzina zmarłego.   Cały sekret śmierci Siatkowskiego wywołał oczywiście wiele spekulacji mediów oraz fanów. Jedna z hipotez mówi, że bezpośrednią przyczyną zgonu mężczyzny była jego pomyłka w dawkowaniu leków na zapalenie górnych dróg oddechowych, na które od dłuższego czasu miał cierpieć. Inni natomiast uważają, że gwiazda silnie uzależniona była od alkoholu i narkotyków, które miały związek z jego śmiercią. Nie znaleziono jednak żadnych dowodów, które mogłyby taką wersję potwierdzać. [category-link]ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Magda Gessler? Jej zarobki są naprawdę... zaskakujące
  2. Upadek wielkiej gwiazdy. Grzebie w śmietnikach, śpi na ulicy
  3. Będzie dymisja? Kaczyński skomentował taśmy Morawieckiego
  4. Patryk Jaki publicznie upokorzony! Sam się o to prosił?
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest po prostu niesamowity
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News