Burza po premierze filmu "Kogel Mogel". Gwiazdy publicznie się oskarżają

Burza po premierze filmu "Kogel Mogel". Gwiazdy publicznie się oskarżają

"Kogel Mogel 3" i premiera głośnej serii wywołują coraz większe poruszenie! Ledwie pierwsi widzowie zdążyli obejrzeć nową odsłonę kultowej komedii, a już pojawiają się zażarte konflikty między uczestnikami produkcji. Topowe gwiazdy polskiego kina wzajemnie się oskarżają.

"Kogel Mogel" jest zdecydowanie jedną z najbardziej kultowych polskich komedii. Na trzecią odsłonę produkcji pod tytułem "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" widzowie oczekiwali z radością i niepokojem zarazem. Pierwsze wrażenia zaraz po premierze były zdecydowanie podzielone. Jednak niepokoją także doniesienia z planu. Między gwiazdami dochodzi do licznych konfliktów. Dotyczy to również samej ekipy filmowej. Zaledwie parę dni temu jedna z kluczowych aktorek udzieliła wywiadu, w którym otwarcie powiedziała o swoich zarzutach wobec filmu. Doczekało się to szybkiej reakcji ze strony autorki scenariusza. Tymczasem sam film pnie się w rankingu popularności, jednocześnie zbierając bardzo zróżnicowane recenzje.

"Kogel Mogel 3" oczami ekipy filmowej

Niedługo po premierze zrobiło się głośno z powodu wywiadu, którego udzieliła Katarzyna Łaniewska - odtwórczyni roli Solskiej, matki Kasi. Aktorka otwarcie przyznała, co jej się nie spodobało podczas kręcenia filmu. Jej zdaniem twórcy na siłę próbowali skrócić czas filmu przez wycinanie scen. To sprawiło, że finalna odsłona jest dużo gorsza w odbiorze niż zakładano na początku. - Ten film mógł być wspaniały. Ale oglądając go nie mogłam uwierzyć własnym oczom - mówiła 86-letnia aktorka. Głównym zarzutem wobec filmu była niekonsekwencja i nieścisłości fabularne. Katarzyna Łaniewska miała również żal o to, że kilka scen z jej udziałem zostało wyciętych. Scen, które miały ważne znaczenie dla klimatu produkcji. Żal do starszej aktorki wyraziła autorka scenariusza, Ilona Łepkowska. - Jest mi przykro, że nie przyszła z tym do mnie. Na pewno bym jej wytłumaczyła, dlaczego tak się stało - powiedziała.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Następnie, jakby szukając przyczyny zachowania aktorki scenarzystka dodaje: - Jeśli ktoś chce wywołać pewną sensację, to też trzeba być bardzo czujnym i ostrożnym, żeby nie poddać się temu tak łatwo. Pani Katarzyna występowała w czasach, kiedy internety nie był tak znanym medium i nie miał takiej siły zasięgu. Myślę, że nie mogła sobie z tego zdawać sprawy - mówi Łepkowska w rozmowie z dziennikarzami.

"Kogel Mogel 3" oczami widzów

Najnowsza produkcja zanotowało jedno z najlepszych otwarć w historii polskiego kina po 1989 roku. Ludzie chętnie chodzą do kin, a kolejki po bilety są bardzo długie. Jednak trudno stwierdzić, czy świadczy to o jakości produkcji czy też o sentymencie. Niektórzy zwracają uwagę na świetną reklamę tytułu. Znaczna część internautów podziela zdanie Katarzyny Łaniewskiej. W ich ocenie skracanie filmu na siłę jest skandaliczne. Pozbawia się w ten sposób unikalnego klimatu. Film, pomimo dużej popularności, jest pod mocnym ostrzałem krytyków. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. DRAMAT Katarzyny Dowbor! Jej mąż był agresywny i dużo pił. Musiała uciekać
  2. Kochały się w nim WSZYSTKIE Polki. Jak dziś wygląda ZABÓJCZO przystojny aktor?
  3. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  4. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  5. Współpracownicy Szelągowskiej „padali jak muchy”. Widzowie poznali kulisy
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Super Express
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News