„Kogel-mogel” swoją premierę miał już 30 lat temu, lecz wciąż jest uważany za jedną z najlepszych produkcji w naszym kraju. Historia bohaterów przez te wszystkie lata uwielbiana była przez Polaków, a grający tam aktorzy uważani są za legendy. Teraz jedna z głównych bohaterek postanowiła pokazać swoją niesamowitą przemianę. 

„Kogel-mogel” swoją premierę miał w 1988 roku i od razu zdobył ogromną popularność. Już rok później powstała część druga zatytułowana „Galimatias, czyli kogel-mogel II, a na wiosnę 2019 powstać ma „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. W pierwszej części udział wzięły takie gwiazdy kina jak m.in. Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk czy Małgorzata Lorentowicz, które już niedługo okrzyknięte zostały legendami polskiego kina.

Polacy bardzo często lubią wracać do dawnych czasów, w czym doskonale pomagają stare produkcje, jednak uwielbiają również oglądać metamorfozy legend kina, które są bardzo popularne. Teraz swoją przemianą postanowiła się pochwalić jedna z bohaterek „Kogla-mogla”.

„Kogel-mogel”: bohaterka zmieniła się nie do poznania

Ewa Kasprzyk grała w hitowej produkcji „Kogel-mogel” jedną z postaci – Barbarę Wolańską. Od tamtego czasu występowała w dziesiątkach różnych filmów oraz programów i seriali, a w ostatnim czasie zyskała ogromną sympatię fanów dzięki występowi w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie prezentowała się naprawdę imponująco. Teraz jednak kobieta opublikowała zdjęcie z tamtego okresu z szokującym dopiskiem.

– To było 3 lata i 6 kilo temu… – podpisała fotografię.

Rzeczywiście można zauważyć zmianę w wyglądzie kobiety, która zaszła przez te kilka lat. Od razu również w oczy rzuca się również jej ogromny dystans do swojego wyglądu, który doceniają również jej fani.

– Pani Ewo bez obaw, nadal jest pani piękna – pisze fan.

– Było pięknie i jest pięknie! – dodaje kolejna osoba.

Będzie trzecia część hitu „Kogiel-mogiel”?

Niedawno pojawiła się informacja, że kultowa produkcja „Kogel-mogel” po wielu latach doczeka się trzeciej części. Film zatytułowany ma być „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”, a jego premiera ku uciesze fanów zapowiadana jest już na wiosnę 2019 roku. Scenarzystka poprzednich części, Ilona Łepkowska potwierdziła również, że prace nad scenariuszem zostały zakończone, a od października ruszyć miały zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W "Barwach szczęścia" zachwyciła wszystkich... Jej karierę przerwała straszna choroba!

Ujawniona została również część obsady, co z pewnością zachwyci fanów. Przed kamerami znowu pojawi się Ewa Kasprzyk, a wraz z nią Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Zdzisław Wardejn oraz Małgorzata Rożniatowska. Z aktorów nowego pokolenia w akcji zobaczymy takie gwiazdy jak Macieja Zakościelnego, Annę Muchę czy Mikołaja Roznerskiego.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

Kogel-mogel

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej
  2. Dramat Sławomira. Po wielkich sukcesach wszystko zaczęło się walić
  3. Nie poznają Kożuchowskiej. „Kto to jest?!”
  4. Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Masz wiele możliwości!
  5. ZABITE FOKI SYMBOLEM MINIONYCH WAKACJI. ONA NADAL JE MORDUJE, Z UŚMIECHEM NA TWARZY

"Kogel-mogel": Co stało się z gwiazdami przebojowej komedii?