Kogel-Mogel 3 zwali was z nóg! Niewiarygodne
Wiadomości Pikio - 4 Grudnia 2018

Kogel-Mogel 3 zwali was z nóg! Niewiarygodne

Kogel Mogel to film który w latach 80-tych poruszył całą Polskę. Produkcja w reżyserii Romana Załuskiego spodobała się tak bardzo, że zaledwie rok po jej premierze powstała druga część - Galimatias. Teraz, po 30 latach od wyemitowania filmu, wydarzy się coś niezwykłego - premiera jego III części! Scenarzyści stanęli na wysokości zadania i odtworzyli kultowych bohaterów.

Kogel Mogel po raz kolejny na ekranie? Jeszcze kilka lat temu taki pomysł wydawałby się abstrakcją. Aktorzy dziś wyglądają przecież zupełnie inaczej, a niektórzy z nich nawet nie żyją. Okazuje się, że dla utalentowanych filmowców nie ma rzeczy niemożliwych. Na trzydziestolecie filmu postanie jego trzecia część. Fani już zacierają ręce z radości i szykują się na seans.

Kogel Mogel wraca po 30 latach. Znów zobaczymy te same twarze

Nie każdą postać da się odtworzyć tak, jakbyśmy sobie tego życzyli, ponieważ część aktorów już nie żyje. Twórcy filmu stanęli jednak na głowie, aby jak najbardziej realistycznie odtworzyć bohaterów. Na szczęście część odtwórców ról z pierwszej części znów wróci na ekran, a wśród nich znajdują się Grażyna Błęcka - Kolska, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Paweł Nowisz oraz Wiktor Zborowski. Poza "starymi" twarzami pojawią się również te nowe. Swój debiut zaliczą między innymi Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamkało, Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz, Paweł Nowisz, Jakub Kucner, Mayu Gralińska-Sakai, Michalina Sosna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GucwińscyKiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Zakochana Anna Mucha wdzięczna za szansę

Anna Mucha jest niesamowicie wdzięczna za to, że może wziąć udział w tak ważnym i kultowym przedsięwzięciu. Jak sama podkreśla, jest oczarowana ekipą, a w szczególności jednym z aktorów - Nikodemem Rozbickim. Aktorka zapowiedziała, że dołoży wszelkich starań, aby jej postać przeszła do historii. Jest nastawienie jest niezwykle pozytywne, co może przynieść ciekawe efekty. - Mnie też zależy, żeby stworzyć jakąś postać. Charakterną, interesującą, nawet taką błyskotkę, ozdobnik. Ale postać, którą się zapamięta, bo jednak prowadzenie serialu, czy filmu przez cały czas jako główna bohaterka to jest bardzo duża odpowiedzialność, ja absolutnie trzymam za Olę i Nikodema kciuki. Ja jestem prywatnie niemal zakochana w Nikodemie. Może w czwartej części rozwinę wątek, natomiast naprawdę jest to wyjątkowy mężczyzna i dziewczyny warto - zdradziła Anna Mucha.Kogel Mogel Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Zatrzymano matkę martwego noworodka. W jej domu znaleziono coś bardziej makabrycznego
  2. Małgorzata Rozenek wystartuje w wyborach?! Szokująca wypowiedź gwiazdy
  3. Świąteczny horoskop zwali Was z nóg. Jeden znak powinien bardzo uważać w Wigilię
  4. W mediach było o tym cicho. Kwaśniewska i plejada polskich artystów pogrążeni w smutku
Anna MuchaJakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News