Setki tysięcy Polaków zachwyconych. Chodzi o Kogel-Mogel 3

Setki tysięcy Polaków zachwyconych. Chodzi o Kogel-Mogel 3 Źródło: Fot. YouTube/ NEXTFILMPL

"Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" to nakręcona po 30 latach kolejna część kultowej polskiej komedii. Wypromowany i wyprodukowany w tamtym i po raz pierwszy zaprezentowany w tym roku film z udziałem wielu gwiazd kina stał się ogromnym sukcesem. Polacy są zachwyceni filmem i od dnia premiery obejrzało go niemal milion osób!

Od połowy zeszłego roku ekipa odpowiedzialna za promocję filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3" wykonała ogromną pracę, bowiem jej efekty są rekordowe. Komedia, która przywraca pamięć o wstrzymanej dekady temu serii, okazał się niebywałym sukcesem. W premierowy weekend (28-31 stycznia) obejrzało go w kinach aż 348 368 osób. Do teraz dołączyło do nich następnych ponad pół miliona osób, co daję łącznie 934 445 widzów na seansach w zaledwie kilka dni.

Dzięki temu film znalazł się na 13. miejscu pod względem najlepszych wyników w premierowy weekend po 1989 roku. Oprócz tego zajął 7. lokatę wśród filmów polskich i 3. wśród komedii. Jest też oczywiście liderem w tym roku i jego wynik trudno będzie przebić.

Kogel Mogel 3 zachwycił Polaków, ale czy na pewno?

Niemal milion widzów w mniej niż tydzień od premiery to bez wątpienia imponujący wynik. Produkcja zyskała zainteresowanie i z pewnością zdążyła się już w dużej mierze zwrócić. Film zachwycił mniej krytyczną część publiczności, ale został mocno skrytykowany przez tych bardziej zanurzonych w świecie kina. Portal Filmweb wycenił Kogel Mogel 3 na 5/10, nazywając "średnim". Efekty takiego stanu rzeczy widoczne są we wpisach użytkowników serwisu, którzy nie szczędzili krytyki pod jego adresem. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Coś ta ocena za wysoka. 5/10 powinny dostawać filmy, które są po prostu średnie, pospolite, ale nie kiepskie. Tymczasem ten film to kupa, która winna podlegać ocenie od 3 w dół; Dwa aktorskie antytalenty, Kolska i Hamkało, równie wybitne, ale za to krzykliwe Kasprzyk i Skrzynecka, scenarzystka produkowanych seryjnie totalnych miernot, dowcipy a la Strasburger, oglądanie tego potworka powinno być traktowane jako kara - czytamy.

Plejada gwiazd na ekranie

Producentką i autorką scenariusza do filmu jest Ilona Łepkowska, która zasłynęła z przy najpopularniejszych polskich serialach. Na ekranie pojawiło się około 25 zawodowych aktorów i aż 150 statystów. Wśród największych gwiazd, które przyjęły angaż, są: Grażyna, Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Nikodem Rozbicki, Zdzisław Wardejn, Ewa Kasprzyk, Aleksandra Hamkało, Mikołaj Roznerski, Anna Mucha, Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka. Jak sugerują internauci, którzy zdecydowali się obejrzeć film w kinie, Kogel Mogel 3 na samym końcu po prostu się urywa. Oznacza to, że być może scenarzyści zdecydowali już o produkcji trzeciej części. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nie żyje lubiany aktor. Zagrał w blisko 200 filmach
  2. Wojna polskich diw rozsadzi show-biznes! Powód jest bardzo intymny
  3. Kinga Rusin zaskoczyła stylizacją przed studiem DDTVN. Co na siebie włożyła?
  4. Ujawniono, ile teraz waży Katarzyna Figura! Będziecie w szoku
  5. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
źródło: Wirtualne Media
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News