Dramat gwiazdy Kogel Mogel 3 i Barw Szczęścia! Ciężka choroba przerywa jej karierę

Dramat gwiazdy Kogel Mogel 3 i Barw Szczęścia! Ciężka choroba przerywa jej karierę

Kogel Mogel 3 ma być kontynuacją znanego nam dobrze filmu pod tym samym tytułem, który od lat cieszy fanów w całej Polsce. Jedna z gwiazd miała w nim wystąpić, teraz jest bardzo ciężko chora. Życiowy dramat przerywa jej karierę.

Kogel Mogel 3 nadchodzi wielkimi krokami. To jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji w całej Polsce. Tytuł budzi w wielu Polakach bardzo dobre wspomnienia, a gwiazdy, które tam grają, znajdują się w czołówce największych polskich aktorów. Niestety jedna z nich przeżywa prawdziwy dramat. Ciężka choroba przerywa jej karierę. Film ma naprawdę doborową obsadę. Zobaczymy w nim Macieja Zakościelnego, Katarzynę Skrzynecką, Grażynę Błęcką-Kolską czy Ewę Kasprzyk. Oczywiście wielu aktorów grało w poprzednich częściach i nie mogło ich zabraknąć w kontynuacji. Do premiery zostały już tylko dwa miesiące, a wejdzie do kin w bardzo dobrym okresie, bo niedługo przed walentynkami.

Kogel Mogel 3 - gwiazda w nim nie wystąpi

Jedna z aktorek, która od samego początku miała zagrać w filmie, niestety musiała zrezygnować. Straszliwa choroba ją dopadła i nie pozwala na zagranie w filmie. Także zdjęcia do popularnego serialu "Barwy Szczęścia", wciąż się przedłużają. Co się takiego stało, że musiała odejść? Jak informuje "Super Express" chodzi o problemy z nogami. Dotyczy to fenomenalnej aktorki - Stanisławy Celińskiej. Gwiazda w ostatniej chwili zrezygnowała z wystąpienia w Kogel Mogel 3. Bardzo chciała wystąpić w tym filmie, ale zdrowie jej na to nie pozwoliło. Niedostateczną formą mogła zawieść swoich fanów i widzów w kinach, a tego nie chciała. - Nie mogę, bo narażam was na to, że nie udźwignę tej roli do końca - powiedziała aktorka. Schorzenie także nie pozwala jej na udział w popularnym serialu "Barwy Szczęścia". Zdjęcia do produkcji mocno się przeciągają. Czy to koniec jej kariery? Wszystko może na to wskazywać, gdyż przez to, że ma problemy z chodzeniem, nie będzie mogła brać udziału w wielu filmach i serialach. Być może zostaną jej role epizodyczne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli nie aktorstwo, to estrada

Gwiazda na szczęście daje jeszcze swoje koncerty. Przypomnijmy, że prócz aktorstwa zajmuje się również śpiewaniem. Niestety jej występy nie są już tak energiczne, jak kiedyś. Pani Stanisława w czasie występów siedzi na krześle. To prawdziwy dramat dla gwiazdy tego formatu. Nie może występować w serialach i filmach, a niedługo może się skończyć także kariera muzyczna. Mimo wszystko życzymy Pani Stanisławie szybkiego powrotu do zdrowia.Najlepsze newsy dnia:

  1. Uczestniczka show TVN cierpi na straszną chorobę psychiczną. „Próbuje się na tym wybić”
  2. „Kryzys małżeński można przezwyciężyć”. Niepokojące słowa Andrzeja Dudy
  3. Martyna Wojciechowska pobita aż do krwi. Koszmarny horror
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  5. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
Następny artykuł