Nagła, niespodziewana tragedia. Nie żyje aktor, którego pokochaliśmy za "Kogla Mogla", "Na Wspólnej" i wiele innych

Nagła, niespodziewana tragedia. Nie żyje aktor, którego pokochaliśmy za "Kogla Mogla", "Na Wspólnej" i wiele innych Źródło: .

"Kogel Mogel" jest jedną z najbardziej kultowych polskich komedii, którą pokochały całe pokolenia. Teraz dowiedzieliśmy się o śmierci aktora, który właśnie tam wcielał się w jedną z najbardziej niezapomnianych postaci.

"Kogel Mogel" na początku tego roku miał premierę swojej trzeciej części, która kontynuowała wątki doskonale znanych nam bohaterów z poprzedniej części. Co prawda, nie jest to już to samo, co oryginalny film, który wszyscy doskonale znamy, ale i tak miło widzieć, że taka marka wciąż obecna jest nie tylko w pamięci Polaków.

Wiele tekstów z pierwszej części filmów przeszło do języka potocznego, a niektóre sceny stały się już kultowe. Niestety teraz dobiegły do nas niezwykle przykre informacje o niespodziewanej śmierci aktora, którego mogliśmy podziwiać w tej niezapomnianej produkcji, ale i w wielu innych.

Nie żyje aktor znany z filmu "Kogel Mogel"

Jerzy Dominik w kultowej komedii wcielił się w postać Holendra van Dorna, ale nie oznacza to, że była to jego jedyna zapamiętana przez wielu kreacja aktorska. Artysta był prawdziwie wszechstronnym aktorem, który swój kunszt pokazywał zarówno w serialach telewizyjnych, jak i na wielkim ekranie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zagrał między innymi w takich produkcjach jak „W labiryncie”, „Plecak pełen przygód” oraz „Na Wspólnej”. Kochał to, co robił, a swoje początki jako zawodowy aktor stawiał na deskach warszawskich teatrów, gdzie szlifował swoje umiejętności niemalże do perfekcji.

Jednak tradycyjne aktorstwo, nie było jego jedyną pasją, ponieważ zajmował się również dubbingiem zarówno jako aktor głosowy, jak i reżyser całego przedsięwzięcia. To właśnie on czuwał nad pracą aktorów, którzy podkładali głosy do filmów i seriali, które doskonale znamy z dzieciństwa. To właśnie spod jego ręki wyszli chociażby „Jetsonowie”.

Dzisiaj grzeje: 1. Zdecydowali się uśpić szczeniaka. Zrobili zastrzyki, ale zwierzę przeżyło, finał historii jest niezwykły
2. Nastolatek przez 10 lat jadł tylko śmieciowe jedzenie. Stracił wzrok i słuch

Niestety dziś całą Polskę obiegła potworna wiadomość o nagłej i niespodziewanej śmierci aktora, pomiędzy jego kolejnymi produkcjami. Przyczyną zgonu był zawał serca. Aktor miał dopiero 65 lat i do samego końca zajmował się tym, co naprawdę dawało mu szczęście. Cała redakcja Pikio składa najszczersze wyrazy współczucia oraz kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom zmarłego. Ten dzień kończy pewną erę w polskiej kinematografii.

Kogel Mogel fot. filmpolski.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News