Lider Komitetu Obrony Demokracji, Mateusz Kijowski, podczas spotkania ze swoimi zwolennikami we Wrocławiu zapowiedział utworzenie w najbliższym czasie własnych mediów. Wiadomo już, że na ich czele stanie była szefowa radiowej Trójki. 

Debiut mediów KOD odbędzie się już 4 czerwca. Początkowo będzie to radio internetowe i telewizja, na których czele stanie Magda Jethon, czyli była szefowa radiowej Trójki, która po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość została zwolniona.

Jak zapowiedział również Kijowski, Jethon to nie jedyne sławne nazwisko, które pojawi się w kontekście mediów KOD.

– Zaangażowało się w nie wiele wybitnych nazwisk. Wszystkich nie wymienię, żeby nikt nie czuł się poszkodowany – powiedział Kijowski.

Lider KOD zdradził jedynie, że jednym z fotoreporterów mediów KOD będzie Chris Niedenthal, autor m.in zdjęć z okresu stanu wojennego, który zrelacjonuje wydarzenia 4 czerwca br. podczas odbywających się manifestacji Komitetu Obrony Demokracji.

Kijowski poinformował również, że zostanie utworzony think-thank z Władysławem Frasyniukiem na czele, w którego skład wejdzie wiele znanych osobistości.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: wprost

...

Zobacz również