Przygarnął 2 porzucone kociaki i pokazał je swojej kotce. Nagrał jej reakcję, ciężko powstrzymać łzy

Przygarnął 2 porzucone kociaki i pokazał je swojej kotce. Nagrał jej reakcję, ciężko powstrzymać łzy Źródło: youtube.com/Maxluvsmya

Kociaki miały bardzo ciężki start. Zostały porzucone i nie wiadomo, jaki czekałby je los, gdyby nie pewien mężczyzna. Ten postanowił zabrać je do domu i przedstawić dorosłej kotce. Natychmiast zaczął nagrywać.

Kociaki miały wiele szczęścia. Mimo tego, że nikt nie chciał się nimi zaopiekować, znalazł się jeden mężczyzna, który zabrał je domu. Właściciel nieco się obawiał reakcji jego kotki, która sama niedawno rodziła. Postanowił zaryzykować i pokazał jej nowych członków kociej rodziny. Nie spodziewał się takiej reakcji, natychmiast uruchomił nagrywanie.

Kociaki były porzucone w aucie

Ślepe kociaki zostały pozostawione same sobie w samochodzie. Były bardzo małe, najpewniej urodziły się kilka dni przed porzuceniem. Ich kwilenie usłyszał mężczyzna, który nie mógł pozostać obojętny na ich los. Zabrał je ze sobą do domu. Chciał je nakarmić, jednak nie były jeszcze przystosowane do samodzielnego pożywania się, dlatego stwierdził, że zaryzykuje.

Jego dorosła kotka sama niedawno urodziła i miała pokarm. Miał nadzieję, że kocica zaakceptuje obce kociaki. Gdyby zaczęła je karmić problem byłby rozwiązane, a młode na pewno lepiej zniosłyby ten trudny czas, gdy zostały odebrane własnej matce. Postanowił nagrać ich pierwsze spotkanie, ale czegoś takiego się nie spodziewał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kociaki poznały dorosłą kotkę

Ruda kotka najpierw dokładnie obwąchała małe kociaki. Nie zachowywała się agresywnie, wręcz przeciwnie - chciała je ogrzać własnym ciałem. Po dokładnym przyjrzeniu się maluchom położyła się na boku, aby dać im dostęp do swoje mleka. Można powiedzieć, że zaadoptowała obce kotki i postanowiła im pomóc. Z pewnością odezwał się w niej instynkt macierzyński.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Nie żyje znany dziennikarz, dla wielu był kultowy. Bardzo smutne wiadomości z zachodniej polski

Od tych scen internautom serce się kraja. Uważają, że to wyjątkowo słodkie zachowanie, a niektórzy nie kryją łez wzruszenia.

- Popłakałam się! Kotka jest wspaniała - napisała internautka.

- Cudowne zwierzaki, takie mądre, takie uczuciowe - skomentowała druga.

- Sceny rozdarły moje serce, coś pięknego - dodaje kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Tragedia! Nie żyje 13-letnia dziecięca gwiazda filmowa. Odeszła w okrutny sposób
  3. Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze
  4. Tak wygląda grób rodziców Marty Kaczyńskiej na Cmentarzu Powązkowskim. Smutny widok
  5. Trafnie przewidziała zamachy na Jana Pawła II i Kennedy'ego. Tuż przed śmiercią powiedziała, co jej zdaniem wydarzy się w 2020 roku

źródło: Youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News