Ktoś podrzucił kociaki pod sklep. Znaleziono przy nich list, po przeczytaniu byli zdruzgotani

Ktoś podrzucił kociaki pod sklep. Znaleziono przy nich list, po przeczytaniu byli zdruzgotani Źródło: Facebook/Jennifer Skyinskus

Kociaki zostały podrzucone pod sklep zoologiczny w metalowej klatce. Pracownica, która znalazła zwierzaki, odkryła również list, a gdy go przeczytała, była zdruzgotana. Każdy, kto pozna jego treść, z pewnością uroni łzę ze wzruszenia.

Kociaki, które ktoś podrzucił pod sklep, zostały znalezione przez kobietę w nim pracującą. Pod drzwiami zastała 21 małych kotków, które były umieszczone w metalowej klatce. Na początku nie mogła uwierzyć, że ktoś porzucił tak piękne, małe istoty, jednak po chwili znalazła list, który kompletnie ją zszokował. 

Kociaki były bardzo zadbane

Ku zaskoczeniu pracownicy sklepu zoologicznego, kociaki były bardzo zadbane. Nie wyglądały na wygłodzone czy brudne, dlatego też kobieta była zdziwiona, że ktoś, tak po prostu zostawił maluchy same sobie. Jednak osoba, która podrzuciła kotki wyjaśniła w liście, dlaczego została zmuszona podjąć taką decyzję. 

Wzruszający list zszokował dziewczynę

Kiedy kobieta szczegółowo obejrzała klatkę z kotkami, a w pewnym momencie zobaczyła dołączoną do niej karteczkę. Dziewczyna zaczęła czytać list i była zszokowana jego treścią. Okazało się, że właściciel maluchów bardzo o nie dbał, a co więcej na co dzień zajmował się ratowaniem zwierzaków. Ta historia bardzo wzruszyła i jednocześnie zszokowała pracownicę sklepu zoologicznego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Proszę o zrozumienie i przeczytanie listu, zanim mnie ocenisz. Zajmuję się ratowaniem kotów od kiedy tylko sięgam pamięcią. Niestety ten rok był dla mnie okropny. Zostawiam wam wszystkie kociaki, dla których nie mogę znaleźć domów, ponieważ nie mam już na to czasu - brzmi fragment wzruszającego listu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

W dalszej części listu osoba, która podrzuciła kociaki wyjaśniła, że jej syn ostatnio miał wypadek samochodowy, a ciocia zmarła na raka. Opiekun zwierzaków wydał wszystkie oszczędności na leczenie członków rodziny i nie był w stanie dalej pomagać kotkom. Ponadto właściciel czworonogów został wyeksmitowany ze swojego mieszkania, dlatego musiał podjąć tak bolesną i trudną decyzję.

Na szczęście wolontariusze spisali się wzorowo i znaleźli nowe domy dla wszystkich 21 kociaków. Miejmy nadzieję, że osoba, która podrzuciła zwierzaki również uporządkowała swoje życiowe sprawy, a wszystkie problemy, odeszły w niepamięć. Historia właściciela kotków idealnie pokazuje, że nigdy nie należy nikogo pochopnie oceniać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 znaki zodiaku, które są najlepszymi matkami na świecie. Mężczyźni marzą, by mieć z nimi dzieci
  2. Jej syn położył się na ogromnym pitbullu, wszystko nagrywała. Ale nie mogła przewidzieć reakcji zwierzaka
  3. Wiadomo, jak matka zabijała 10-letniego Filipa. Wstrząsające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: Newsner

Następny artykuł