Zadowolony pies doprowadził maleńkiego kociaka do szału. Zachowanie malca rzuca na kolana, wszystko się nagrało

Zadowolony pies doprowadził maleńkiego kociaka do szału. Zachowanie malca rzuca na kolana, wszystko się nagrało Źródło: Screen/Youtube/broad

Kociak rozczulił tysiące internautów, a jego zabawne zachowanie podbija sieć. Zadowolony pies najwyraźniej nie przypadł mu do gustu i doprowadził małego kotka do szału. Wszystko zostało nagrane, łzy śmiechu gwarantowane.

Mały kociak najwyraźniej nie był zadowolony w takim stopniu, jak jego pieski przyjaciel. Zwierzak wpadł w szał i postanowił nieco uprzykrzyć życie szczęśliwemu psu. Nagranie z tego zajścia jest niezwykle zabawne, dlatego koniecznie sprawdźcie jak wyglądał atak furii małego kotka. 

Kociak chciał mieć spokój 

Każdy mały kotek jest ciekawy świata i nie lubi, gdy ktoś mu przeszkadza w jego planach. Ten pies stanął na drodze zwierzaka, który ewidentnie nie miał w planach zabawy. Pupil był bardzo zadowolony i zaczął ochoczo merdać ogonem. To nie spodobało się kotkowi, który dostał ataku szału. 

Kotek rzucił się na psa 

Chociaż pies był zdecydowanie większy od kociaka, ten nie przejmował się tym i rzucił się na czworonoga. Maluchowi wyraźnie przeszkadzało, że jego kolega tak intensywnie merda ogonem i do tego jest bardzo szczęśliwy. Swoimi małymi łapkami próbował go zatrzymać, jednak w żaden sposób mu się to nie udawało. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kotek próbował "uspokoić" ogon psa z każdej strony. Podczas tej próby cały czas się przewracał, gdyż większy przyjaciel miał zdecydowanie więcej siły. Kotek próbował nawet podgryzać psiego przyjaciela, jednak jego małe ząbki również nie zrobiły wrażenia na czworonogu. Mimo wszystko maluch nie poddawał się i cały czas walczył. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa nie wytrzymała. Powiedziała całą prawdę o życiu z Lechem. Aż żal tego słuchać

2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Nagranie obiegło sieć i rozbawiło tysiące internautów. Zachowanie małego kotka jest urocze i z pewnością rozczuli wiele osób. Uśmiech na twarzy gwarantowany, dlatego koniecznie sprawdźcie, jak kociak "walczył" z ruchliwym ogonem dużego psa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: Youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News