Kociak został uratowany
Facebook Bruce the cat
Irmina Jach - 19 Września 2020

Zmaltretowany kociak pełzał po ulicy. Zabrali go ze sobą, niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda

Kociak przeżył w swoim krótkim życiu prawdziwy horror. Zmaltretowane zwierzątko całymi godzinami pełzało po ulicy, szukając kogoś, kto pospieszy mu na ratunek. Niestety, pomoc nie przychodziła bardzo długo, a szanse na przeżycie drastycznie spadały. Na szczęście, znaleźli się ludzie, którzy zabrali go do domu. Niesamowite, jak się zmienił.

Kociak, który błąkał się po ulicach pewnego miasta, wydawał się być skazany na śmierć. Pędzące samochody, drapieżniki i niekorzystne warunki atmosferyczne sprawiały, że zwierzątko było w ciągłym niebezpieczeństwie. Na szczęście, spotkał kogoś, kto go pokochał. To niejedyny kotek, którego los odmienił się dzięki ludziom o dobrych sercach.

Nagranie z małymi tancerzamiNa parkiet nagle wkroczyła para kilkulatków. Nagranie jest powalające, wszyscy dookoła nie mogli oderwać od nich oczuCzytaj dalej

Kociak całymi dniami błąkał się po ulicy, szukając pomocy

Zmaltretowany kotek zwrócił uwagę Kathryn Van Beek, która przechadzała się tego dnia ulicami miasta, napawając się orzeźwiającym powietrzem, które po burzy zastąpiło trwający od dłuższego czasu skwar. Gdy pierwszy raz spojrzała zwierzątko, nie była pewna, czym jest. Malutka kulka sierści, która leżała po drugiej stronie ulicy, nie przypominała jej żadnego stworzonka, które znała. Postanowiła podejść i przyjrzeć się niesamowitemu zjawisku z bliska. Okazało się, że to jednodniowy kociak. Maleństwo było jeszcze niewidome, a do jego brzuszka była przyczepiona pępowina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

Kobieta owinęła zwierzątko w ciepły szal i ruszyła na poszukiwanie właściciela. Pukała do drzwi okolicznych domów, ale nikt nie wiedział, do kogo należy kotek. Postanowiła więc, że zabierze go do domu i zrobi wszystko, by przeżył. Wspólnie z mężem dali mu idealne warunki do życia. Maluch otrzymał imię Bruce. Początkowo wymagał stałego karmienia ze strzykawki, dlatego małżonkowie na zmianę poili maleństwo mlekiem. Założyli także stronę w mediach społecznościowych, na której chwalili się postępami.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Wszystko zacznie się lada moment. Przestrzegają przed ogromnym niebezpieczeństwem, pilne wieści z zachodu Polski

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

- Moja mama i tata wstają co dwie godziny, cały czas pachną mlekiem i kłócą się o to, kto jest lepszy w usypianiu mnie. Prawdopodobnie nie różni się to zbytnio od bycia rodzicem człowieka - napisała Kathryn w imieniu swojego nowego pupila.

Po dwóch tygodniach intensywnej opieki kociak w końcu otworzył oczy. Kilka dni później rozpoczął zwiedzanie domu. Zwierzątko nie poddało się, mimo że początek jego życia przypominał horror. Dziś jest już dorosłym, zdrowym kotem. Doczekał się także towarzyszki o imieniu Jager.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zareagował ani nie pomógł, nagrywali i śmiali się. Niezwykłe okrucieństwo nastolatek
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej, złapaliśmy się za głowę. Chodzi o prawdziwą legendę
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Niebywałe, Joanna natrafiła na czasznicę olbrzymią i ją zerwała. Czy można ją jeść?

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News