Kociak urodził się z krzywymi łapkami. Zdumiewające, jak sobie radzi

Kociak urodził się z krzywymi łapkami. Zdumiewające, jak sobie radzi Źródło: youtube PAWsitive

Kociak ten naprawdę nie ma w życiu łatwo. Jego opiekunka, do której został podrzucony, nie liczyła, że ktokolwiek będzie chciał go adoptować, jednak miło się zaskoczyła. Najważniejsze jednak jest to jak zwierzę radzi sobie pomimo tak wielu problemów.

Kociak jest rezolutny i gdyby nie jego problemy zdrowotne, to nikt nie zwróciłby uwagi na jego inność. Rozrabia, bawi się i robi wszystko na co ma ochotę.

Kociak przeżył, choć szanse były marne

Kociak został podrzucony pod drzwi Kitten Rescue w Los Angeles w koszu wraz z rodzeństwem. Z obserwacji wynikało, że dopiero co się urodziły, gdyż nadal posiadały pępowinę. Trójka rodzeństwa została porzucona najprawdopodobniej dlatego, że wszystkie maluchy miały zdeformowane łapki. Jak się później okazało nie były to wszystkie problemy, z jakimi przyszło im się zmagać i pomimo natychmiastowej fachowej opieki kociak pokazany na filmie przeżył jako jedyny. Pierwszy zmarł już tej samej nocy, a drugi po ataku serca 14 tygodni później. Jako jedyny przeżyła kotka o imieniu Pretzel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dzielnie stawia czoło przeciwnościom losu

Kociak ma nie tylko wykrzywione nóżki. Niebezpieczniejsze niż to są szumy w sercu, nieprawidłowo rozwinięta miednica czy nadmiernie wysunięty dolny łuk zębowy. Ponadto zwierzęciu brakuje kilku kości, a te, które posiada, nie są prawidłowo wykształcone. Pretzel, jak to kociak, jest bardzo ruchliwa i znalazła sposób na to, żeby móc normalnie się bawić i korzystać ze swojego życia. Nie poddała się i wypracowała sobie swój własny styl chodzenia. Teraz praktycznie nic nie jest dla niej barierą nie do przejścia. Posiada niezwykły hart ducha i serce prawdziwej wojowniczki.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Biedronka wprowadziła ogromne zmiany w związku z wirusem. Musicie to wiedzieć

Udało się jej znaleźć dom

Laura Hawthorne, pracowniczka w organizacji, do której trafił kociak, otwarcie przyznała, że nie liczyła, że ktokolwiek zainteresuje się adopcją Pretzel. Kobieta, która zdecydowała się wziąć kociaka do siebie, powiedziała jednak, że po tym jak zobaczyła w internecie film z nią w roli głównej, zakochała się w jednym momencie. Niesamowity sposób poruszania się kotki oraz to, jak cieszy się życiem, roztopi niejedno serce. Z powodu swojej wyjątkowości w wieku ośmiu miesięcy, niepełnosprawny kociak znalazł kochających właścicieli i po pokonaniu pierwszej fazy nieśmiałości teraz dokazuje w nowym domu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uratowany szczeniak ma uszy jak bułki cynamonowe. Wszyscy chcą go adoptować
  2. Jeden z największych szpitali w Polsce wstrzymuje działalność. Wszystko przez koronawirusa
  3. Żona Pawła Królikowskiego nie mogła dłużej wytrzymać. Powiedziała, jak sobie radzi, łzy lecą z oczu
  4. Ogromny wzrost zarażeń. Zakaz wychodzenia z domu bez zakrytych ust i nosa u sąsiada Polski
  5. Żona nauczyciela ma koronawirusa i walczy o życie. Zrobiła jeden poważny błąd, teraz mąż ostrzega innych
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News