Kot przyszedł do domu brudny, więc włożyła go do pralki i ją uruchomiła. Finał nie mieści się w głowie

Kot przyszedł do domu brudny, więc włożyła go do pralki i ją uruchomiła. Finał nie mieści się w głowie Źródło: unsplash / hang niu

Kociak wrócił z dworu. Jak często się zdarza po harcach na świeżym powietrzu, cały był brudny. Pralka z pewnością nie jest dobrym pomysłem na oczyszczenie zwierzaka z brudu.

Kociak po powrocie do domu na pewno nie spodziewał się, że ktoś wpadnie na pomysł umycia go w pralce. Niestety taka myśl pojawiła się w dziecięcej głowie. Jakie były skutki wirującej kąpieli?

Co robi brudny kociak w pralce?

Powrót do domu okazał się niezwykle nieprzyjemny. Kociak po zabawie na dworze cały był brudny. Ziemia, błoto i inne rzeczy skutecznie mogą pokryć futro zwierzaka. Niefortunnie dla niego trzyletnia dziewczynka postanowiła pomóc mu w pozbyciu się brudu. Jej zdaniem najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się problemu było użycie pralki.

Myślenie dzieci nie raz potrafiło mocno zaskoczyć dorosłych. Bywa niezwykle prostolinijnie, aż do granic absurdu. Brak odróżnienia żywych stworzeń od przedmiotów w tej historii mógł być nie bez znaczenia. Dziewczynka pewnie założyła, że pobrudzony kociak też powinien tam trafić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Płukanie, wirowanie i konsekwencje

Chwila nieuwagi przy opiece nad dzieckiem sprawiła, że brudny kociak znalazł się w pralce. Dziewczynka ułożyła mu posłanie z ubrań, które wcześniej znajdowały się w urządzeniu. Następnie położyła na nich kota. Kot nie zdawał sobie sprawy, jakie zagrożenie go spotka.

Dziewczynka zamknęła drzwiczki pralki i uruchomiła ją. Chwilę po tym do pomieszczenia weszła mama i zabrała córkę na drzemkę. Włączona pralka nie wzbudziła jej podejrzeń. Założyła, że sama ją włączyła i po prostu o tym zapomniała. Niestety prawda okazała się o wiele bardziej brutalna. W wirującym bębnie pralki znajdował się ich ukochany kociak. 

Minęła godzina i nadszedł czas na wyjęcie prania. Niestety wiązało się z tym niezwykle przykre odkrycie. Kociak zatrzaśnięty w maszynie nie żył. Tragiczna w skutkach historia sprawiła, że kobieta postanowiła ostrzec innych ludzi przed takimi wypadkami. 

- Zamykajcie drzwi, kiedy używacie maszyn elektrycznych. Nie dopuszczajcie do nich malców. Ale przede wszystkim tłumaczcie, że żywe zwierzęta to nie rzeczy i trzeba je traktować z podobną troską, co ludzi - napisała w mediach społecznościowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Paweł Królikowski przemówił do księdza. Jego słowa wyciskają łzy
2. Dziewczynka znalazła ukrytą w sklepie kopertę. Gdy pokazała ją mamie, ta aż wstrzymała oddech

Warto pamiętać o tych słowach. Sytuacje, w których zwierzę niezauważone wchodzi do bębna pralki czasami się zdarzają. Można uniknąć tak dramatycznych przeżyć dzięki zamykaniu drzwiczek urządzenia. I mowa tutaj nie tylko o pralkach. Zagrożenie może sprawić też suszarka do ubrań lub zamrażarka. Koty to ciekawskie zwierzęta, które lubią eksplorować różne zakamarki. Nie ułatwiajmy im wchodzenia w miejsca dla nich niebezpieczne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nastolatka zaprosiła do domu kolegę, chciała mu pomóc. Nagranie z kamer ujawniło porażające fakty
  2. Odczuwała paraliżujący ból głowy. Wszyscy myśleli, że jest wywołany przez stres
  3. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
  4. Królowa Elżbieta zadała ostateczny cios Harry'emu i Meghan. Jest bezwzględna
  5. Drakońska kara 20 tysięcy złotych. Może ją dostać każdy Polak, który zapomniał o jednej zmianie w aucie
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: JestPozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News