Mały kociak podszedł do ogromnego pitbulla. Nawet właścicielka nie przewidziała, jak to się skończy

Mały kociak podszedł do ogromnego pitbulla. Nawet właścicielka nie przewidziała, jak to się skończy Źródło: YouTube

Kociak, którego zaadoptowała ta kobieta, miał przed sobą niełatwe zadanie. Malutki i bezbronny, musiał zaprzyjaźnić się z ogromnym pitbullem, który był długotrwałym lokatorem domu. Kobieta bała się tego, co może się stać, gdy zapozna ze sobą zwierzaki, ale to co wydarzyło się naprawdę przeszło jej najśmielsze wyobrażenia.

Kociak to z natury ciekawskie i wesołe stworzenie. Nie rozumie, czym jest różnica w rozmiarze czy w gatunku - dla niego każdy kompan zabawy jest dobry. Tak też myślała właścicielka pitbulla, która postanowiła zaadoptować małego kota. Wiedziała, że wprowadzanie obcych zwierząt do funkcjonującego już środowiska domowego może być niebezpieczne, ale wierzyła w to, że jej ukochany pies popisze się czułością również wobec małego kotka.

Kociak w ogóle nie bał się wielkiego psa

Na nagraniu widać, jak mały rudy kotek podchodzi do ogromnego, białego pitbulla. Początkowo bierze jego łapy za doskonałe zabawki i sam zaczyna nieśmiało dotykać go łapką. Pies zwraca głowę w stronę małego, puchatego kształtu i przygląda się przez chwilę poczynaniom kota. Widocznie nie chce uwierzyć, że coś tak niewielkiego i bezbronnego może chcieć go zaczepić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po jakimś czasie pitbull nachyla się w stronę kotka, który po raz pierwszy zauważa jego głowę. To też wydaje mu się dobrym materiałem na zabawkę. dlatego staje na tylnych łapkach i zaczyna atakować pysk psa. Ponieważ jego łapki są mniej więcej wielkości nosa kolegi, na pitbullu nie robi to najmniejszego wrażenia. Przez pewien czas pozwala kociakowi robić, co mu się żywnie podoba, aż w końcu otwiera pysk i zaczyna lizać niesfornego intruza.

Pies i kot będą mieszkać pod jednym dachem

Kociak wydaje się być zdumiony takim rozwojem wypadków. Początkowo stawia opór, ale szybko zostaje przewrócony na plecy przez potężniejsze zwierzę. W tle słychać, że właścicielka obu zwierzaków bardzo cieszy się z ich wzajemnej zabawy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wielokrotny zdobywca Oscara. Hołd składają największe gwiazdy Hollywood
2. Nie żyje najbardziej kontrowersyjny polski ksiądz. Wiadomości z ostatniej chwili

Nic dziwnego, że zachowanie psa sprawiło jej radość - ciężko sobie wyobrazić, co mogłoby dziać się w domu, gdyby ta dwójka stała się śmiertelnymi wrogami. Właścicielka zwierzaków może jednak mieć nadzieję, że chociaż mały kotek z pewnością przejdzie kiedyś problematyczny koci okres dorastania, jej pies będzie w stanie wykazać się swoją dojrzałością i zachowa ciepłe uczucia względem drugiego, futrzanego przyjaciela.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pracownicy Biedronki przerwali milczenie. Mówią o pracy jak o KOSZMARZE
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Kaloryfery Polaków już niedługo będą zimne? Ogromny problem w całym kraju
  4. Tak wygląda grób Jana Pawła II. Smutny widok dla katolików z całego świata
  5. Jackowski miał fatalną wizję dla wielu Polaków. Święta Bożego Narodzenia w tym roku będą straszne

źródło: newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News