Kociak był zupełnie bezbronny
Pixabay / jarmoluk
Monika Majko - 11 Stycznia 2020

Zobaczyła, że jej pies rzucił się w kierunku bezbronnego kociaka. Zamarła i zaczęła nagrywać

Kociak był zupełnie sam, nie miał pojęcia, w jakim niebezpieczeństwie się znajduje. Kiedy pies zobaczył malucha, natychmiast pobiegł w jego kierunku.

Kociak był w ogromnym niebezpieczeństwie, maluch nie zdawał sobie sprawy z zagrożenia. Kobieta wypuściła swojego psa tylko na chwilę, kiedy zobaczyła, że pupil biegnie w kierunku małego zwierzaka, chwyciła za telefon i wszystko nagrała. Film trafił do sieci, internauci są w szoku.

Kociak był zupełnie bezbronny

Monica mieszka w Teksasie wraz ze swoją suczką, Hazel. Pies to mieszaniec ras york, chihuahua i pudel. Tego dnia panowała straszna ulewa, więc kobieta wypuściła pupila samego na dwór dosłownie na kilka minut. Kiedy zobaczyła, że jej pies biegnie w kierunku małego kociaka, chwyciła za kamerę i wszystko nagrała, a film udostępniła w sieci.

NowotwórPrawdziwa przyczyna śmierci Miecugowa była inna? Przyjaciel ujawnił jego ostatnią rozmowęCzytaj dalej

Na nagraniu można zobaczyć jak Hazel zbliża się do samotnego, przemokniętego malucha i zachęca go, by szedł za nią. Całą drogę pilnuje, by zwierzak trzymał się blisko niej i podążał w kierunku dimu Monici. Kiedy kociak zbacza ze ścieżki, Hazel zachodzi mu drogę i przywraca go na wyznaczoną przez siebie trasę. W taki sposób docierają aż pod drzwi jej bezpiecznego domu.

Pies zaprowadził bezpańskiego kociaka do swojego domu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopaki do wzięcia, szokująca prawdaWięzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"Czytaj dalej

Kiedy okazuje się, że malutki kociak ma problemy z przeskoczeniem progu drzwi, Hazel delikatnie łapie go za kark i wciąga do środka. Zmartwiona suczka wciąga malucha aż na środek pokoju i błagalnie patrzy na właścicielkę, dając jej do zrozumienia, że musiała zaopiekować się tym kociakiem i prosi, by teraz ona się nim zajęła.

Dzisiaj grzeje:

1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Monica była bardzo dumna z Hazel. Ogrzała i wysuszyła bezpańskiego kociaka, a później odwiozła go do lokalnego schroniska. Pracownicy nazwali go Sheba. Nagranie bohaterskiego zachowania suczki trafiło do sieci i podbiło serca tysięcy internautów. Są niezwykle wzruszeni opiekuńczością i troską Hazel, która uratowała kociemu maluchowi życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Nie żyje 16 dzieci, tragiczna i nagła śmierć. Rozpacz, nie musiały ginąć
  4. Dramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomóc
  5. Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie

SzczeniakChcieli mieć małe szczeniaki, odebrało im mowę gdy zobaczyli co z nich wyrosło. Psy giganty są prawdziweCzytaj dalej

źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News