Pies zauważył podczas ulewy bezbronnego kociaka, jego reakcja powala. Właścicielka szybko wyciągnęła telefon

Pies zauważył podczas ulewy bezbronnego kociaka, jego reakcja powala. Właścicielka szybko wyciągnęła telefon Źródło: Happily YouTube.com

Kociak to żywy przykład, że powiedzenie "mieć szczęście w nieszczęściu" jest jak najbardziej prawdziwe. Maluch stał przemoknięty i przestraszony w trakcie niesamowitej ulewy i wydawało się, że nie czeka go nic dobrego, lecz wtedy pojawił się pies, który zrobił coś rozbrajającego. Wszystko zostało nagrane przez właścicielkę futrzaka.

Kociak był zupełnie bezbronny, a jego małe ciałko całe drżało, nie wiadomo czy z powodu ogromnej ulewy i ochłodzenia czy też może ze strachu przed żywiołem. Na szczęście, jak widać, dobro nie zważa na granice gatunkowe i nawet w królestwie zwierząt wydaje się czymś naturalnym. 

Mały kociak był bezbronny, wtedy pojawił się pies

Kociak mógł jedynie czekać na koniec deszczu, lecz wydawać mogło się, iż nigdy to nie nastąpi. Musiało być to dla malucha niesamowicie stresujące uczucie, ale wtedy na horyzoncie pojawiła się Hazel i zrobiła coś, co zaskoczyło jej właścicielkę. Psiak nie należy może do największych przedstawicieli swojego gatunku, lecz pomijając gabaryty fizyczne, to wielkość jej serca jest naprawdę imponująca. Nagranie z całego zajścia uchwyconego przez właścicielkę psa trafiło na kanał Happily na YouTubie i obejrzało go tam już blisko 1,5 miliona ludzi. Zapewne wszyscy są pod wrażaniem postępowania drobnej Hazel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wyszła sama, ale wróciła z towarzystwem

Kociak wygląda na bardzo wdzięcznego za to, co zrobiła dla niego Hazel. Pies mieszka ze swoja właścicielką Moniką Burks w Abilene w Teksasie i kiedy, tak jak zwykle, suczka wyszła na dwór, po to by załatwić swoje potrzeby, kobieta nie spodziewała się tego, co wydarzy się za kilka chwil. York nie wracał sam, co jakiś czas odwracał się i pilnował, by zagubiony i samotny kociak szedł za nim. Widok naprawdę rozczula serce i pokazuje jak niezwykle opiekuńcza i empatyczna jest Hazel. Przemoczony i zmęczony kociak trafił do domu Moniki, a ta nie mogła pozwolić na to, by ponownie trafił na ulicę.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna katastrofa, na miejscu 11 zastępów straży i 10 karetek. Trwa dramatyczna akcja służb

2. Mężczyzna popłakał się, myśląc, że stracił przyjaciela. Okazało się, że padł ofiarą psiego żartu

Trafiła do kochającego domu

Przemoczony kociak oraz niesamowite zachowanie Hazel wzruszyło całą rodzinę, a dzięki zamieszczeniu nagrania w internecie niesamowity gest psa roztopił serca wielu osób na całym świecie. Kociak został adoptowany przez brata Moniki. Mężczyzna nazwał go Sheba i dba o to, by nietypowe rodzeństwo mogło spotykać się jak najczęściej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mały kotek jeszcze nie ma imienia. Jakie do niego pasuje?
  2. Chihuahua utonęła w wodzie. Plażowicze skierowali podejrzenia na właścicielkę
  3. Niebywałe doniesienia brytyjskiej prasy. Meghan Markle ma być w 3. miesiącu ciąży, Harry'emu została tylko modlitwa
  4. Trąba powietrzna zdewastowała niemal całą gminę. Widok zniszczeń zasmuca
  5. Przemek Kossakowski zdradził prawdę o córce Martyny. Kto by pomyślał, nie ma lekko
  6. Z ostatniej chwili: Jest porozumienie w sprawie pumy. Właściciel zwierzęcia wydał oświadczenie

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News