Maleńki kociak podszedł do ogromnego doga. Niewiarygodne, co zrobił pies, wszystko się nagrało

Maleńki kociak podszedł do ogromnego doga. Niewiarygodne, co zrobił pies, wszystko się nagrało Źródło: instagrma.com nana__george

Mały kociak zaczął podchodzić do wielkiego, ważącego 60 kilogramów doga. Właściciele obawiali się, jak to może się skończyć. Nie mogli przewidzieć tego, co się wydarzy.

Porzucony kociak został znaleziony przez parę w parku. Oboje byli wielkimi miłośnikami zwierząt, to też zaczęli się obawiać jak inni "domownicy" zareagują na nowego lokatora. Takiej reakcji wielkiego doga, kompletnie się nie spodziewali.

Kociak podszedł do gigantycznego doga, jego reakcja powala

W domu Lindsay króluje ogromny dog z rasy Bordeaux, który potrafi być groźny dla mniejszych zwierząt. Nie bez powodu mieli obawy, jak ich ukochany zwierzak zareaguje na nowego lokatora. Mała kotka, której nadano imię Wendy, miała spotkać się właśnie ze zwierzęcym gospodarzam domu, właściciele ją asekurowali, aż stało się coś zaskakującego.

Kotka nie wyczuła zagrożenia ze strony ogromnego psa, bo zaczęła do niego iść pewnym krokiem. Wielki Dog był zaskoczony nowym lokatorem, ale będąc przyzwyczajonym do towarzystwa z innych gatunków, nie zareagował agresją. Właściwie pozwolił kotce zasnąć w jego objęciach.

Pies i kot to niejedyne zwierzęta jakie para ma w domu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się później okazało, kotka świetnie dogaduje się z "nestorem" zwierzęcej rodziny. Często zaczepia ogromnego doga, a pies w ogóle na to nie reaguje, pozwalając Wendy się wyszaleć. Właściwie nowa lokatorka nie sprawiła żadnych kłopotów, również inne zwierzaki ciepło ją przyjęły.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Lindsay ma w swoim domu naprawdę sporo zwierząt, choć oczywiście z oczywistych przyczyn, nie wszystkie z nich zostają u niej. Dlatego też kobieta prowadzi tymczasowy dom dla zwierząt w potrzebie, ma m.in. żółwia, kaczkę i świnkę. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wendy’s first day home❤️ #flashbackfriday

Post udostępniony przez Lindsay (@nana__george)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych
  4. Miliony widzów TVN usłyszało przejmujące słowa. Szumowski potwierdził: "Weszliśmy w nowy, kolejny etap zakażeń"
  5. Duda zdradził nieznane fakty na temat katastrofy smoleńskiej. Nad trumną Kaczyńskiej doszło do niebywałej sytuacji
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News