Nie mogła wejść do domu, usiadła i zaczęła płakać. Wtedy jej zrozpaczony kot zrobił niesamowitą rzecz

Nie mogła wejść do domu, usiadła i zaczęła płakać. Wtedy jej zrozpaczony kot zrobił niesamowitą rzecz Źródło: Screen/ Twitter/ @gabbytropea

Kociak stał się bohaterem Internetu, gdy jego właścicielka opublikowała nagranie, na którym uwieczniono, jak stara się jej pomóc. Przełamał stereotyp, zgodnie z którym kotom rzekomo nie zależy na opiekunach.

Kotciak mniej przywiązuje się do właścicieli, niż pies - tak przynajmniej głosi stereotyp. Mówi się, że koty chadzają własnymi drogami, a w Sieci znajdzie się wiele memów opartych na przekonaniu o ich cynizmie. To krzywdzące - kłam tej opinii zadał zwierzak o imieniu Boko.

Kociak pomaga właścicielce dostać się do domu

Boko mieszka w Austin w Teksasie wraz ze swą panią Gabby i jej siostrą Isabelle. To właśnie Gabby przekonała się, jak wiele znaczy dla swojego zwierzaka. Kociak zrobił wszystko, by pomóc jej dostać się do domu.

Gabby nie mogła dostać się do środka, gdyż jej siostra przypadkowo zatrzasnęła w środku klucze. Dziewczyna wyszła rano z Isabelle, by odprowadzić ją do szkoły. Siostra zamknęła drzwi, a Gabby po powrocie zorientowała się, że nie ma jak ich otworzyć - pęk kluczy pozostał w domu. Usiadła przed drzwiami i zaczęła płakać, bo nic więcej już jej nie pozostało. 

- Myślę, że żadna z nas nie zauważyła tego po prostu z przyzwyczajenia. Boko mnie usłyszał i zaczął miauczeć przy drzwiach, drapać w nie. Poszłam na patio, a on za mną. Czekałam na Isabelle, miała wrócić za godzinę - relacjonuje Gabby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kocia akcja ratunkowa

Nagle zauważyła, że tylne drzwi blokuje patyk. Dziewczynie wpadła do głowy pewna myśl. Zaczęła stukać w szybę, a zaintrygowany kot jakby zrozumiał intencje swojej pani i zaczął się z prętem mocować. Wspólnymi siłami usunęli blokadę i Gabby mogła wejść do domu.

Cała akcja trwała około 10 minut, a dziewczyna, wiedząc, że jest świadkiem czegoś wyjątkowego, w pewnym momencie zaczęła nagrywać ją telefonem. Potem udostępniła film na Twitterze. Boko stał się prawdziwą gwiazdą, jego interwencję obejrzało ponad 7,2 mln osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami chciał się zabić. ''Zbierałem tabletki starałem się robić jakieś pętle''
4. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Gabby powiedziała, że Boko został przez nią przygarnięty. Znalazła go na ławce na kampusie uniwersyteckim. Szła nocą po terenie i usłyszała głośne miauczenie. Okazało się, że to 8-tygodniowy kotek. Gabby zaopiekowała się nim. Teraz są nierozłączni, a Boko udowadnia, że kociaki także są najlepszymi przyjaciółmi człowieka.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło 
  3. Przejechał 600 km, żeby zjeść w restauracji Magdy Gessler. Nigdy nie zapomni tego, co doświadczył podczas wizyty
  4. Premier Morawiecki nad grobem ojca złożył obietnicę. "W tych łzach, tak jak tego pragnąłeś"
  5. Byli przekonani, że noworodek nie żyje. Kiedy się ocknął, włożyli go do lodówki

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł