Mały kociak rzucił się na ogromnego pitbulla. Reakcja psa się nagrała, ciężko powstrzymać łzy

Mały kociak rzucił się na ogromnego pitbulla. Reakcja psa się nagrała, ciężko powstrzymać łzy Źródło: youtube/1984missdaisy

Mały kociak bez zastanowienia rzucił się na kilkanaście razy większego od siebie pitbulla. Trudno było przewidzieć, że pies zachowa się w taki sposób. Wszystko zostało nagrane.

Kociak wykazał się niebywałą odwagą, bez zawahania podchodząc do ogromnego pitbulla, a następnie śmiało go atakując. Choć był wielkości jednej łapy swojego przeciwnika zdawał się nawet przez chwilę nie obawiać jego reakcji. Tymczasem pitbull zachował się w niesamowity sposób. Wszystko zostało nagrane, a widząc to ciężko powstrzymać łzy. 

Mały kociak rzucił się na wielkiego pitbulla. Zapierająca dech reakcja psa została nagrana 

W serwisie YouTube na kanale "1984missdaisy" twórca zamieścił nieco ponad minutowe nagranie, na którym widać małego, rudego kotka, który zaczepia ogromnego psa. Pitbull początkowo spokojne leży na podłodze, najwyraźniej sprawdzając, jak daleko w swoim zachowaniu posunie się kociak. Ten jednak nie poprzestawał - podgryzał mu łapy i próbował się bawić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ogromny czworonóg nie mógł dłużej pozostawać obojętnym na zaczepki ze strony kota. Nagle poruszył pyskiem i początkowo zaczął nim ostrożnie szturchać o wiele mniejszego od siebie przeciwnika. Widząc nagranie i reakcję psa, aż trudno powstrzymać łzy, bowiem jednym ruchem mógł zrobić kotkowi niewyobrażalną krzywdę, a jednak wykazał się niezwykłą łagodnością, czym jednocześnie zaprzeczył wszystkim teoriom głoszącym, że każdy groźne wyglądający pies rzeczywiście taki musi być. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"

2. IMGW pilnie ostrzega przed dzisiejszym atakiem zimy. Wydano alerty drugiego stopnia na kilku województw

Właściciel zwierzaków nagrał reakcję pitbulla, który po atakach ze strony kociaka postanowił go jedynie polizać. Internauci są pod ogromnym wrażeniem zachowania psiaka, nie kryjąc, że jednocześnie bardzo ich to wzruszyło. Filmik okazał się prawdziwym hitem, o czym świadczy chociażby blisko 10 milionów wyświetleń i niemal 30 tysięcy polubień. Użytkownicy nieustannie przesyłają między sobą rozczulający materiał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przepis na nieziemski dwuskładnikowy tort obiega internet. Robi się w 30 minut, nie trzeba umieć piec
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Agnieszka Woźniak-Starak pokazała wymowne zdjęcie. Pokazała, jak spędza wolny czas: "Nasze poranki"
  4. Przepis na przepyszne ciasto znaleziono w starym zeszycie. Bajecznie prosty sposób na niebo w gębie
  5. 27-latka pierwszy raz w życiu poszła do pracy bez makijażu. Reakcja koleżanek sprawiła, że zalała się łzami

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News