Mikroskopijny kociak postanowił podążać za obcym mężczyzną z psem. Nagranie jest tak powalające, że obejrzysz je nie raz

Mikroskopijny kociak postanowił podążać za obcym mężczyzną z psem. Nagranie jest tak powalające, że obejrzysz je nie raz Źródło: Screen/Youtube/ClevelandKitty

Towarzyski kociak bardzo chciał zaprzyjaźnić się z obcym mężczyzną i jego psem. Zwierzak z całych sił próbował nadążyć za człowiekiem oraz jego pupilem i nie odstępował nawet na krok swoich nowo poznanych przyjaciół. Nagranie z tej uroczej chwili trafiło do sieci i zachwyciło setki tysięcy internautów. Trudno się nie rozczulić, gwarantujemy, że będziesz je oglądał kilka razy.

Kociak najwyraźniej potrzebował zainteresowania i mnóstwo czułości. Chociaż z reguły koty są nieufne i chodzą swoimi drogami, to jednak ten mały zwierzak jest prawdziwą duszą towarzystwa. Odważne kociątko nie zważało na to, że człowiek i zwierzak są od niego o wiele więksi, tylko przez całą drogę wiernie za nimi podążało. 

Kociak spotkał nowych przyjaciół podczas spaceru

Mężczyzna wybrał się ze swoim psem na spacer, gdy w pewnym momencie na drodze napotkał malutkiego kotka. Nikt nie spodziewał się, że zwierzak będzie na tyle odważny, aby ruszyć za nowo napotkanymi znajomymi. Kociak był jednak bardzo zdeterminowany i swoimi małymi łapkami zaczął przebierać ze wszystkich sił, byle nadążyć na człowiekiem i jego pupilem. 

Kotek chciał zwrócić na siebie uwagę

Chociaż mężczyzna szedł ze swoim psem dość szybkim krokiem, kotek nie opadał z sił i biegł za nimi. Wygląda na to, że za wszelką cenę chciał zwrócić na siebie uwagę. Widocznie potrzebował odrobiny zainteresowania i czułości. Mężczyzna w końcu zawołał żonę i postanowił pokazać jej napotkanego podczas spaceru towarzysza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Mieszkamy z mężem w Cleveland gdzie jest wiele bezdomnych kotów. Mamy psa rasy basset i pewnego dnia podczas spaceru mąż zawołał mnie i powiedział, że znalazł kotka, który bardzo zabiega o naszą uwagę - powiedziała żona spacerującego mężczyzny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

Małżeństwo zdecydowało, że nie może zostawić tak uroczego kociaka na pastwę losu. Para zaadoptowała malutkiego zwierzaka i dała mu na imię Pinot. Kotek zaprzyjaźnił się nawet z ich psem i teraz uwielbiają spędzać ze sobą czas. Koniecznie zobaczcie nagranie, na którym maluch zabiega o atencję swoich przyszłych właścicieli. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach
  2. Przenigdy nie wyrzucaj fusów po kawie. Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo są cenne
  3. W nocy spojrzał na podgląd z kamery w pokoju syna. Na chwilę zamarł z przerażenia, ale natychmiast tam pobiegł
  4. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  5. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie
  6. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: Youtube

Następny artykuł