Jestem jego kochanką od 4 lat, mam nadzieję że to się zmieni. Nie jestem dz*wką

Jestem jego kochanką od 4 lat, mam nadzieję że to się zmieni. Nie jestem dz*wką Źródło: unsplash.com/Eric Ward

Kochanka wierzy, że już niedługo będą ze sobą już na zawsze. Zwierzyła się z tego innym kobietom, jednocześnie pisząc o swoich małych wątpliwościach. Nie uważa siebie za kogoś toksycznego, a tym bardziej nie myśli o sobie, jako o prostytutce. Postawiła sprawę jasno.

Kochanka pała miłością do żonatego mężczyzny. Ich gorący romans trwa już 4 lata - to spory kawał czasu, więc nic dziwnego, że kobieta chciałaby zmian. Zależy jej na tym, by być numerem jeden w jego życiu. Tym samym nadal ma wiele wątpliwości i boi się jego żony.

Kochanka martwi się o swój dalszy związek z partnerem. Na drodze do szczęścia stoi żona

Przez długie 4 lata romansu i zapewnianiu o swoich uczuciach, mąż nadal nie odszedł od swojej żony. Mimo że utwierdzał ją tysiące razy w swojej miłości, relacja z kochanką wcale nie wskoczyła na wyższy poziom. Zrozpaczona kobieta nie wie już, co zrobić, dlatego postanowiła zabrać głos na pewnym forum. Bojąc się hejtu uprzedziła, że nie jest dziwką i za taką się nie uważa. Po prostu zakochała się bez pamięci i wierzy w obietnice wybranka.

Sytuację komplikuje charakter żony mężczyzny. Zasmucona kobieta wiele razy miała z nią do czynienia i choć nie bezpośrednio, to zdążyła poznać, na co ją stać. SMS-y z groźbami i wyzwiskami czy telefony w środku nocy pełne ostrych słów to była codzienność. Kochanka wierzy słowom "partnera", że ten zostawi niezrównoważoną żonę i zacznie nowe życie, lecz chciałaby przyspieszyć ten proces. Niestety nie wie jak.

Kobiety nie miały dla niej dobrych informacji. Próbowały sprowadzić ją na ziemię

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Myśli o tym, by po prostu pokazać małżonce SMS-y męża pełne miłości, troski i wyznań. Pisze także, że to jego żona powinna zastanowić się, po co mężczyzna znalazł sobie kochankę - jej zdaniem to jasne, że wielu rzeczy w ich związku brakuje. Doszło nawet do tego, że partner swój grafik w pracy ustawia pod codzienne obowiązki kochanki. Nigdy nie zrobił tak w przypadku swojej żony.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Kobieta na swój wpis o pomoc dostała wiele odpowiedzi. Większość z nich traktuje o tym, że niestety, ale powinna przejrzeć na oczy - dla mężczyzny jest tylko zabawką, a do żony jest przyzwyczajony i skoro jeszcze się nie rozwiódł, to już tego nie zrobi. Woli ciągnąć dwie sroki za ogon i wieść nadal wygodne życie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Kafeteria

Następny artykuł