Alexandr Domogarow rozkochał w sobie tysiące kobiet w Rosji i w Polsce. W tej drugiej głównie za sprawą roli Bohuna w „Ogniem i Mieczem”. Choć był i jest amantem, jego życia rodzinnego nie można zaliczyć do udanych.

Choć w naszym kraju media już od dawna o nim milczą, w Rosji ciągle jest rozpoznawalny i sławny. Głównie za sprawą swojej ponadprzeciętnej urody i umiejętności aktorskich, lecz także niestety z powodu relacji ze swoimi kobietami oraz sytuacji rodzinnej.

Był trzykrotnie żonaty, nigdy jednak nigdy nie udawało mu się wejść w szczęśliwy i stabilny związek. Rosję obiegały coraz to nowe doniesienia o jego alkoholizmie i przemocy, które stosować miał wobec swoich kobiet. Jedna z nich, jak twierdzi, obudziła w nim chęć uderzenia po raz pierwszy kobiety. To właśnie Natasza Gromuszkina doprowadziła go też do próby samobójczej. Gdy podciął sobie przy niej żyły miała stwierdzić, że „to jego problem” po czym wyszła. Aktora uratował wtedy brat.

Relacja Domogarowa ze swoimi synami też pozostawia wiele do rzeczenia. Pierwszy z nich, Dimitrij zginął w 2008 roku uderzony przez samochód, nad którym stracił panowanie kierowca. Aktor nie zjawił się na jego pogrzebie, gdyż nie chciał oglądać swego syna w trumnie. Pojechał wtedy na występy do Izraela. Po powrocie zaszył się w domu. Domogarow odbudowywać też musi relacje ze swoim drugim synem, który deklaruje chęć zostania aktorem.

Dziś artysta wraca do życia, aczkolwiek jest zniszczony próbami samobójczymi i alkoholizmem. Pokazuje się publicznie z kobietami i prowadzi konto na Twitterze, na którym rozmawia z fanami i komentuje sytuację w Rosji.

https://www.instagram.com/p/83UYUEiz8j/

https://www.instagram.com/p/BMgerRagcf1/

https://www.instagram.com/p/BGFet2mCz8g/

źródło: wp.pl/instagram.com

 

 

...

Zobacz również