Kochają się w niej miliony. Wstydliwa choroba NISZCZY jej urodę

Kochają się w niej miliony. Wstydliwa choroba NISZCZY jej urodę Źródło: fot. Flickr

Zdobycie sympatii świata, niestety, nie chroni człowieka przed wszelkimi nieszczęściami. Chociaż kochają się w niej miliony, to wstydliwa choroba niszczy jej urodę.

Chociaż wygląda jak milion dolarów i podziwia ją cały świat, to niestety, ona również nie ma łatwego życia. Shakirę męczy wstydliwa choroba, która nie tylko ją frustruję, ale również niszczy jej urodę. Znana piosenkarka cierpi na łysienie plackowate. Znana z burzy blond loków artystka zmaga się z tym problemem od jakiegoś czasu. Aktualnie Shakira poddała się intensywnej terapii, która ma pomóc uratować jej wizerunek i sprawić by wstydliwa choroba odeszła w niepamięć.

Przez to Shakira nabawiła się wstydliwej choroby

Jakby tego było mało, wcześniej artystka zmuszona była odwołać swoją trasę koncertową z powodu problemów z gardłem. - Pod koniec października, podczas domowej rozśpiewki, poczułam dziwną chrypkę, która uniemożliwiała mi śpiewanie. Wówczas lekarze zalecili mi odpoczynek przed pierwszym koncertem w Kolonii. Niestety, krwawienie strun głosowych nie ustało, a mój koszmar trwał dalej – tłumaczyła wtedy Shakira w specjalnie wydanym oświadczeniu. Okazuje się, że przeżycia z tamtego okresu przyczyniły się do pogorszenia stanu jej zdrowia psychicznego i na tym tle prawdopodobnie wystąpiło łysienie plackowate. Stres związany z poważną chorobą gardła spowodował, że artystka zaczęła tracić włosy. Podobno wspierana przez męża, Gerarda Pique, Shakira przebywa obecnie w najlepszej klinice w Barcelonie. Uwielbiana artystka ma zamiar poddać się zabiegowi mikropigmentacji. W ten sposób lekarze chcą uratować cebulki jej włosów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS odwołuje wszystko! Kaczyński chory, nie może pokazywać się publicznie
  2. Lech Wałęsa jest ciężko chory. Jego stan się pogarsza
  3. Papież Franciszek przyznaje: „Jestem ciężko chory”
Źródło: fakt.pl     Następny artykuł