Reklama
Kobiety wściekłe na Kaczyńską! "Jesteś gorsza od Prezesa"
Reklama

Kobiety wściekłe na Kaczyńską! "Jesteś gorsza od Prezesa"

Marta Kaczyńska po raz kolejny publikuje kontrowersyjny wpis na temat antykoncepcji. Tym razem na jej celowniku znalazła się branża farmaceutyczna produkująca hormonalne środki antykoncepcyjne.

Reklama

Wygląda na to, że Marta Kaczyńska, siostrzenica prezesa trwale narazi się środowiskom feministycznym i organizacjom walczących o prawa kobiet. - Jesteś gorsza od Prezesa! - atakują ją. Wszystko przez kontrowersyjny tekst opublikowany na łamach tygodnika "Sieci", w którym atakuje powszechność stosowania antykoncepcji hormonalnej. ZOBACZ TAKŻE: ZPO#43: Prezydent i Marta Kaczyńska. Scena jak z komedii romantycznej (video)

Zabójca kobiet

Siostrzenica głównej osoby w państwie uważa antykoncepcje hormonalną za cichego zabójcę kobiet i przestrzega przed jej stosowaniem. Kaczyńska boleje nad popularnością tego sposobu antykoncepcji i w swoim felietonie podaje dane, z których wynika iż stosowanie tej formy antykoncepcji powoduje tak niebezpieczne choroby jak zakrzepice układu krążenia. - [Zakrzepica] ogranicza przepływ krwi, a po dotarciu do serca, płuc może spowodować zgon. Wydaje się, że znaczna część kobiet ignoruje niebezpieczeństwo, na jakie się naraża, zażywając nieprzerwanie, nawet przez długie lata, wspomniane środki - pisze Marta Kaczyńska. ZOBACZ TAKŻE: Marta Kaczyńska przyłapana na wakacjach. Tak spędza wolny czas (zdjęcia) Zdaniem Marty Kaczyńskiej Sposobem na ograniczenie ryzyka jest wykonanie badań genetycznych przed podjęciem decyzji o stosowaniu antykoncepcj oraz - Najbezpieczniejszym rozwiązaniem pozostaje rezygnacja z przyjmowania hormonów - czytamy w felietonie. Marta Kaczyńska już wielokrotnie poruszała w swojej twórczości publicystycznej ważkie tematy takie jak kwestia posiadania tylko jednego partnera seksualnego czy temat zbyt częstego korzystania z solarium przez młodych ludzi.   zródło: se
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?