Znana polska dziennikarka, Hanna Lis, postanowiła zabrać głos w ogólnonarodowej dyskusji na temat aborcji. Tymi słowami doprowadził kobiety do furii.

Żona Tomasza Lis po tym, jak odeszła z TVP2 zajęła się prowadzeniem programów bardziej lifestylowych oraz uczestnictwem w reality show, takim jak choćby „Azja Express”.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Lis OSTRO na ,,Marszu Wolności”. ,,Życzę PiSowi, żeby…” (VIDEO)

Dziennikarka zabrała głos

Teraz postanowiła jednak wrócić do źródeł i skomentować aktualnie trwającą dyskusję na temat aborcji, która pochłania całą Polskę.

Okazuje się, że Hanna Lis, która do tej pory popierała słynny czarny protest – wcale nie jest za liberalizacją prawa dotyczącego aborcji. To wywołało wśród internautów duże zdziwienie i niezadowolenie.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Lis będzie spał na kanapie. Właśnie publicznie UDERZYŁ w swoją żonę

Hanna Lis o aborcji

– Pytacie mnie, jak to możliwe, że wzywając kobiety do tego, aby wyszły na ulice i upomniały się o swoje prawa, zarazem otwarcie mówię, iż jestem przeciwna liberalizacji obecnej ustawy aborycyjnej/antyaborcyjnej. (…) Otóż świat nie jest czarno-biały. Jestem matką dwóch fantastycznych młodych kobiet. Od początku mojej świadomości ich istnienia były dla mnie ludźmi, a nie „zygotą”, czy „zlepkiem komórek” – komentuje swoje stanowisko Hanna Lis.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Lis skazany. Musi zapłacić fortunę

Dziennikarka niedawno usunęła swoje konto na Twitterze, ponieważ była tam zbyt mocno atakowana. Aktualnie o wiele bardziej aktywna jest na Instagramie.

Ostatnim komentarzem jednak zdecydowanie ponownie wywołała burzę w szklance wody. Jeszcze długo będzie musiała komentować swoje stanowisko.

Źródło: pomponik.pl

Oto najbardziej poszukiwani przestępcy w Europie! Na liście są Polacy [ZDJĘCIA]


Uwierzysz, że oni kiedyś byli razem?! Szokujące związki gwiazd [ZOBACZ!]

...

Zobacz również