Znany polski aktor, gwiazdor wielu seriali i ulubieniec żeńskiej części publiczności, zabrał się za ważny społecznie problem. Mężczyźni słuchają jego „mądrości” z wypiekami na twarzy.

Jak wiadomo, każdy produkt, który zostanie w reklamie zaprezentowany przez sławną osobę, od razu wywołuje entuzjazm wśród klientów. Często przekłada się to na sprzedaż.

Gwiazdy jednak przy okazji występów w reklamach czasami zaliczają kompromitujące wpadki. Na pewno ze swojego występu w reklamie pasztetów zadowolona nie jest Katarzyna Skrzynecka, podobnie jak Iwona Pavlović, która udziału w reklamie z mrożonkami długo nie wymaże ze swojej pamięci.

Lepsza połowa życia

Obecnie popularny, znany m.in. z „M jak Miłość”, aktor Robert Gonera zabrał się za… wspomaganie potencji.

Artysta obecnie występuje w serii filmów, która ma uświadomić mężczyznom, kiedy zaczyna się u nich „lepsza połowa życia”. Ma na ten temat ciekawą teorię.

– Wtedy, gdy dbają o sprawność seksualną, zażywając odpowiedni środek! – wypalił Gonera.

Gdzie powinny być orgazmy?

Pierwszy odcinek show Gonery można byłoby porównać do jednego z programów prowadzonych przez Magdę Gessler. Gonera uczył, jak w kuchni można wykorzystać afrodyzjaki! Po poradach kucharza Sebastiana Olmy, opinia aktora była prosta.

Lepiej przygotować coś „od serca”, nieskomplikowanego, bo „orgazmy powinny być gdzie indziej niż w kuchni”

Serię filmów można przyrównać do pogawędki prawdziwych mężczyzn, których Gonera prosi o porady. Mówi, że spotkania pełnią rolę kozetkowych, takich jak u psychologa. Drugi film, został poświęcony diecie oraz suplementacji. Sugerowano, że warto wspomagać się środkami na potencję.

– Czyli zanim przyjdzie nam do głowy zrozumieć kobietę, warto jednak wspomóc się rozmową, z fachowcami, z przyjaciółmi i suplementować się naturalnymi składnikami – mówił Gonera.

W trzecim odcinku serii dowiemy się co jest u faceta ważniejsze – piękny umysł czy ciało.

źródło: www.jastrzabpost.pl

https://youtu.be/O50RVZmj6uQ

Te sceny w bikini zachwyciły wszystkich!

Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!

 

...

Zobacz również