Kobiety go podziwiają, faceci słuchają. Gwiazdor "M jak Miłość" to prawdziwy fachowiec erekcji

Kobiety go podziwiają, faceci słuchają. Gwiazdor "M jak Miłość" to prawdziwy fachowiec erekcji

Znany polski aktor, gwiazdor wielu seriali i ulubieniec żeńskiej części publiczności, zabrał się za ważny społecznie problem. Mężczyźni słuchają jego "mądrości" z wypiekami na twarzy.

Jak wiadomo, każdy produkt, który zostanie w reklamie zaprezentowany przez sławną osobę, od razu wywołuje entuzjazm wśród klientów. Często przekłada się to na sprzedaż. Gwiazdy jednak przy okazji występów w reklamach czasami zaliczają kompromitujące wpadki. Na pewno ze swojego występu w reklamie pasztetów zadowolona nie jest Katarzyna Skrzynecka, podobnie jak Iwona Pavlović, która udziału w reklamie z mrożonkami długo nie wymaże ze swojej pamięci.

Lepsza połowa życia

Obecnie popularny, znany m.in. z "M jak Miłość", aktor Robert Gonera zabrał się za... wspomaganie potencji. Artysta obecnie występuje w serii filmów, która ma uświadomić mężczyznom, kiedy zaczyna się u nich „lepsza połowa życia”. Ma na ten temat ciekawą teorię. – Wtedy, gdy dbają o sprawność seksualną, zażywając odpowiedni środek! - wypalił Gonera.

Gdzie powinny być orgazmy?

Pierwszy odcinek show Gonery można byłoby porównać do jednego z programów prowadzonych przez Magdę Gessler. Gonera uczył, jak w kuchni można wykorzystać afrodyzjaki! Po poradach kucharza Sebastiana Olmy, opinia aktora była prosta. - Lepiej przygotować coś „od serca”, nieskomplikowanego, bo „orgazmy powinny być gdzie indziej niż w kuchni” Serię filmów można przyrównać do pogawędki prawdziwych mężczyzn, których Gonera prosi o porady. Mówi, że spotkania pełnią rolę kozetkowych, takich jak u psychologa. Drugi film, został poświęcony diecie oraz suplementacji. Sugerowano, że warto wspomagać się środkami na potencję. - Czyli zanim przyjdzie nam do głowy zrozumieć kobietę, warto jednak wspomóc się rozmową, z fachowcami, z przyjaciółmi i suplementować się naturalnymi składnikami – mówił Gonera. W trzecim odcinku serii dowiemy się co jest u faceta ważniejsze - piękny umysł czy ciało. źródło: www.jastrzabpost.pl https://youtu.be/O50RVZmj6uQ  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News