Kobiety chcą ZLINCZOWAĆ Szymona Majewskiego. Wszystko przez TEN wpis

Kobiety chcą ZLINCZOWAĆ Szymona Majewskiego. Wszystko przez TEN wpis

Szymon Majewski nie jest już zdecydowanie tak popularną telewizyjną osobistością, jak jeszcze kilka lat temu. Wciąż ma jednak spore grono fanów, które chętnie śledzi kolejne wpisy gwiazdora na portalach społecznościowych. Tym razem jednak wywołał on jeszcze większe kontrowersje niż zwykle. Dwoma zdaniami sprawił, że liczne kobiety chcą go zlinczować.

Akcja #metoo, którą sprowokowało coraz więcej afer związanych z molestowaniem seksualnym, czy nawet bezpośrednimi próbami gwałtu, dla wielu osób okazała się wyczekiwaną okazją, aby rozliczyć się z trudną przeszłością. Tysiące kobiet stwierdziły, że być może ich wpisy na portalach społecznościowych pokażą wreszcie skalę problemu. Nie wszyscy potraktowali jednak inicjatywę poważnie. Jedną z gwiazd oskarżonych o zakpienie z #metoo okazał się Szymon Majewski. Jednym wpisem na Twitterze rozwścieczył on i zawiódł tysiące swoich fanek.

 Popularna blogerka szokująco o akcji #MeToo

Kobiety chcą zlinczować Szymona Majewskiego

- Wszyscy, którzy czują się dotknięci postawą Tuska, proszeni są o ujawnianie przypadków dotknięć. Ma to zapoczątkować akcję #mitusk - napisał prześmiewczo celebryta, jednak chyba nie spodziewał się aż tak negatywnego odbioru. Wiele kobiet zarzuciło Majewskiemu, że nie potraktował on problemu molestowania seksualnego z odpowiednią powagą. Stwierdziły one także, że zakpił z wiarygodności i szczerości tych, którzy przyznali się do trudnych doświadczeń z przeszłości. Nikt nie zwrócił więc uwagi na główny temat wpisu, a raczej na jego formę oraz osobliwe nawiązanie, na które zdecydował się celebryta. Polityka zdecydowanie zeszła na dalszy plan, skupiając myśli czytelników na głośnym w ostatnim czasie społecznym zagadnieniu. ZOBACZ TAKŻE: Majewski skomentował przemówienie Kaczyńskiego. Internet wybuchł śmiechem Sam gwiazdor prawdopodobnie nie spodziewał się, że post zostanie aż tak ostro skrytykowany. Jest już chyba jednak za późno na tego typu przemyślenia, ponieważ wpis obiegł portale społecznościowe, prowokując falę negatywnych komentarzy. Zdecydowanie nie wpłynie więc na popularność Majewskiego tak, jak by sobie tego życzył. Fot. Twitter/Szymon Majewski Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu