Została wybrana najpiękniejszą policjantką świata. Ale kobiety uważają, że wygląda okropnie

Została wybrana najpiękniejszą policjantką świata. Ale kobiety uważają, że wygląda okropnie Źródło: Screen/ Instagram / @alexaaa_narvaez

Kobiety zaczęły masowo krytykować pewną policjantkę, która w ostatnim czasie stała się prawdziwą gwiazdą sieci. 24-latka stała się nagle znana, a męska część Internetu zachwyca się jej urodą. Na podobne głosy nie może liczyć ze strony internautek.

Kobiety niezbyt przychylnie komentują zdjęcia 24-letniej policjantki, które z kolei spotykają się z entuzjazmem męskich obserwatorów. Dziewczyna została okrzyknięta najpiękniejszą policjantką świata i momentalnie zyskała olbrzymią popularność, rozpisują się o niej nawet światowe media.

Kobiety krytykują wygląd policjantki. Wygląda sztucznie?

24-letnia Gina Pizón, kolumbijska policjantka, jest teraz gwiazdą Internetu. Dziewczyna wykonuje ważną i pożyteczną pracę, na co dzień służy bowiem mieszkańcom swojego państwa, ale nie da się ukryć - jej sława wynika z wyglądu, a nie zawodu. Popularność Giny nie ma swojej genezy w spektakularnej akcji policyjnej, a w atrakcyjnych zdjęciach na Instagramie. Dziewczyna została obwołana najpiękniejszą policjantką w Kolumbii, a gdy zainteresowały się nią zagraniczne media - także na świecie.

W krótkim czasie jej konto na Instagramie zaczęło obserwować ponad 250 000 osób. Gina może czytać wiele niezwykle pochlebnych komentarzy, ale nie wszystkie reakcje są pozytywne. Kobiety z Kolumbii niezbyt przychylnie oceniają wygląd Giny Pizón. Zdaniem kobiet uroda policjantki nie jest naturalna - dziewczyna rzekomo wygląda sztucznie, używa za dużo makijażu, a do tego jej paznokcie są za długie i z pewnością przeszkadzają w pełnieniu służby.

Zachwyty męskiej strony Internetu. Prośby o aresztowanie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krytycznego zdania kobiet zupełnie nie podziela męska strona Internetu, która zdecydowanie docenia urodę policjantki. Wyraz tego dają w licznych, pochlebnych komentarzach, którymi zalewają Instagrama Giny. Pod każdym jej zdjęciem można znaleźć propozycje matrymonialne, a najbardziej zdesperowani zauroczeni panowie deklarują, że popełnią jakieś przestępstwo, byleby zostać przez Ginę aresztowanym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Sama Gina Pizón jest raczej zaskoczona popularnością, jaka ją nagle spotkała. Co o niej wiadomo? Z profilu na Instagramie niewiele. Dziewczyna opisała sama siebie jako spokojną i pomocną, a przede wszystkim użyła słowa "soltera", co oznacza, że jest singielką.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Disfruta de la vida😍😍

Post udostępniony przez alexa narvaez (@alexaaa_narvaez)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Popularne

Następny artykuł