Ona ma nadwagę, on - sześciopak. Internauci są bezlitośni dla zakochanych

Ona ma nadwagę, on - sześciopak. Internauci są bezlitośni dla zakochanych Źródło: Instagram/jennakutcher

Kobieta o pełnych kształtach znalazła szczęście u boku mężczyzny dbającego o swoje ciało. Para wygląda razem dość oryginalnie, dając internautom pożywkę do negatywnych komentarzy. Niektórzy z nich są bardzo okrutni.

Kobieta według stereotypów powinna być filigranowa, drobna i delikatna. Jeśli wygląda inaczej, musi się liczyć z krytyką społeczeństwa. To, co spotkało tę dziewczynę, jest naprawdę straszne. Internauci nie mogą znieść faktu, że taka pulchna osoba mogła znaleźć szczęście u boku przystojnego mężczyzny z wyraźnym sześciopakiem.

Kobieta nie wstydzi się swoich kształtów. Jest szczęśliwa ze swoim partnerem

30-letnia Jenna Kutcher jest kobietą o obfitych kształtach. Ma szerokie biodra, sporą pupę i dosyć duży obwód w talii. Kiedyś miała z tego powodu ogromne kompleksy, jednak związek z jej przystojnym partnerem wszystko zmienił. Umięśniony partner kobiety zaakceptował wszystkie jej wady, a dodatkowe kilogramy nie sprawiały mu problemu.

Takie podejście sprawiło, że Jenna przestała się wstydzić swojego ciała. Zaczęła umieszczać w mediach społecznościowych swoje zdjęcia, w tym także takie z partnerem. Różnice w ich wyglądzie wzbudziły ogromne poruszenie wśród internautów, którzy nie potrafią zaakceptować ich związku. Codziennie pojawia się wiele bolesnych uwag na temat jej wyglądu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są bezlitośni dla pulchnej kobiety. Wypisują okrutne komentarze

Fotografie przystojnego mężczyzny i okrągłej Jenny pokazują, że są ze sobą szczęśliwi. Jednak to nie obchodzi hejterów, którzy bardziej skupiają się na tuszy kobiety. Nie szczędzą jej okrutnych słów krytyki. Niektórzy wręcz szydzą z jej związku.

- Jak ty poderwałaś takiego faceta? Musisz być bardzo bogata, innej możliwości nie widzę - napisała zawistna internautka.

- Na pewno cię zdradza. Jesteś zapuszczona jak mało kto. Ogarnij się - skomentowała druga.

- Komicznie razem wyglądacie, jak Piękny i bestia. Kobieto, nadwaga to choroba, zrób coś z sobą - dodała inna.

- Niesamowite, że takie grube baby maja faceta, a o wiele atrakcyjniejsze dziewczyny wciąż są singielkami - zauważa następna.

Jenna i jej  partner nie przejmują się hejtem. Kobieta doskonale zdaje sprawę ze swojego wyglądu, ale dla niej nie jest aż tak ważny, jak dla reszty świata. Obecnie para zajmuje się swoim dzieckiem, które niedawno przyszło na świat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Janusz Gajos miał aż cztery żony. Długo nie mógł znaleźć szczęścia w miłości
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Eksperci twierdzą, że nie będzie żadnych 13-tych emerytur. Wyjaśnili prosty powód
  4. Olivier Janiak tak się nie nazywa! Ujawniono jego prawdziwe imię
  5. Marta Kaczyńska nie mogła w to uwierzyć. Bliskie osoby potraktowały ją okrutnie
  6. Gwiazda "Rolnik szuka żony" pochwaliła się dzieckiem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Źródło Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News