Zrobił jej straszne rzeczy, gdy była w ciąży. Ciężko uwierzyć, co zrobiła po wszystkim

Zrobił jej straszne rzeczy, gdy była w ciąży. Ciężko uwierzyć, co zrobiła po wszystkim Źródło: Unsplash _Mxsh_

Kobieta w ciąży odpowiada nie tylko za swoje życie i zdrowie, ale także za bezpieczeństwo dziecka, które nosi pod sercem. Niestety nie wszystkie kobiety wspominają ten okres jako najlepszy czas w swoim życiu, a ta 34 latka nie spodziewała się do czego posunie się ojciec jej dziecka. Sprawa trafiła na policję, jednak kobieta w ciąży zdecydowała się na zaskakujący ruch, trudno to zrozumieć.

Kobieta w ciąży już wcześniej miała problemy ze swoim partnerem. Ich związek należał do tych bardziej burzliwych, lecz wydawało się, że nie grozi jej  żadne niebezpieczeństwo. Niestety myliła się - zrobił jej straszne rzeczy, w czasie gdy pod sercem nosiła ich dziecko. Ciężko uwierzyć, co wydarzyło się po wszystkim.

Ofiarą przemocy stała się kobieta w ciąży

Kobieta w ciąży mieszkała wraz ze swoim partnerem w Lees W Wielkiej Brytanii. Peter Dougal został aresztowany przez lokalną policję po tym, jak dotkliwie pobił swoją dziewczynę, która była w 13 tygodniu ciąży. Joanne Hough trafiła do szpitala i początkowo wydawało się, że nie odniosła większych obrażeń, jednak lekarze stwierdzili u niej pęknięcie oczodołu. Kobieta w ciąży została pobita przez swojego chłopaka w czasie Świąt Bożego Narodzenia, a opis całej sytuacji przyprawia o ciarki. Trudno zrozumieć jak można tak dotkliwie pobić niewinną osobę, a tym bardziej matkę nienarodzonego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zrobił jej straszne rzeczy, nie reagował na prośby

Według relacji przedstawianej przez "Daily Mail" Peter Dougal pobił kobietę w ciąży w wyjątkowo brutalny sposób. Mężczyzna będąc pijanym, chwycił Joanne i kilkukrotnie uderzał jej głową w twardą powierzchnię i nie reagował na jej krzyki. Kobiecie udało się uderzyć go kubkiem w głowię, lecz nie przyniosło to żadnych efektów. W wyniku pobicia straciła przytomność, a gdy ją odzyskała zabarykadowała się w sypialni i wezwała pomoc. Funkcjonariusze aresztowali agresywnego partnera, a sprawa trafiła przed oblicze sądu. To właśnie przez to co powiedziała tam kobieta Peter unika kary więzienia.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Michała Szpaka zmarła po ciężkiej i bolesnej chorobie. Niedługo po jej śmierci zrobił niewyobrażalną rzecz, porusza nawet po latach

2. Kobieta przeszła przez prawdziwy koszmar. Rodzina sprzedała ją, aby spłacić dług

Wyraziła chęć powrotu do agresora

Chociaż trudno to zrozumieć to kobieta w ciąży pobita przez swojego chłopaka uratowała go przed odsiadką za poważne pobicie, ponieważ wyraziła chęć dania mu kolejnej szansy. Mimo, iż wcześniej mówiła, że nie wierzyła, w to, że przeżyje napad Petera, to nie wyobraża sobie, aby zniknął on z życia jej oraz jej dziecka.

- Teraz ma inne zdanie, niż w oświadczeniu złożonym wcześniej, ma nadzieję, że ich związek będzie trwał, tak by mógł on uczestniczyć w życiu dziecka. Nie chce by nałożono na niego zakaz zbliżania się - mówił cytowany przez "Daily Mail" Andrew Mackintosh, prokurator zajmujący się sprawą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  3. Córka Izabelli Scorupco jest niesamowicie piękna, aż brakuje słów. Niedaleko pada jabłko od jabłoni?
  4. Wszystko tuż przed maturą, uczniowie się nie spodziewali. Minister Edukacji nagle zabrał głos
  5. Edyta Górniak przyznała, że jest gotowa na śmierć. Fani zaniepokojeni
  6. Aktor „Klanu” ma już tylko jedną prośbę. Sam nie jest w stanie walczyć ze śmiertelną chorobą

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News