Zażądała od wszystkich gości 4 tysiące za wstęp na wesele. Mieli zzielenieć z zazdrości, a upokorzyli pannę młodą

Zażądała od wszystkich gości 4 tysiące za wstęp na wesele. Mieli zzielenieć z zazdrości, a upokorzyli pannę młodą Źródło: unsplash.com/ Andre Hunter

Kobieta marzyła o wielkim i hucznym weselu. Chciała być księżniczką otoczoną pięknymi i drogimi rzeczami. Wyszukane przyjęcie miało być ucieleśnieniem jej wielkich planów. Okazało się jednak, że zamiast czasu przepełnionego radością przyszedł moment wielkiego płaczu.

Kobieta zaplanowała swój ślub, biorąc pod uwagę realizację swoich marzeń. To miał być piękny dzień, w którym ona będzie błyszczeć i olśniewać. Goście mieli zagryzać zęby z zazdrości. Nic takiego się jednak nie wydarzyło. I chyba sama jest sobie winna, choć zdążyła już znaleźć tych, których może obarczyć winą.

Ślub to wyjątkowy dzień. Zbiera się cała rodzina i przyjaciele by wspólnie dzielić się największym szczęściem. Dwoje ludzi staje przed sobą i bliskimi, żeby wypowiedzieć przysięgę wiecznej miłości i wierności. Sakramentalne "tak" jest początkiem nowego życia. Chyba że, jak w tym przypadku, sprawy potoczą się inaczej.

Jak kobieta zaplanowała ślub bez pieniędzy 

Nie było powodów, żeby nie urządzić wesela marzeń. Wszyscy wspierali pannę młodą w przygotowaniach. Nie liczyli się z tym, że całość nie będzie finansowana z jej kieszeni. Z prostego powodu, który wydawał się w ogóle nie przeszkadzać nikomu, a już w szczególności parze młodej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pieniądze okazały się przeszkodą. Młodych nie było stać na zapłacenie za ekstrawaganckie wesele, które wyśniła sobie panna młoda. W jej głowie pojawił się jednak pomysł, jak mogłaby ten obejść kłopot, żeby wszystko odbyło się zgodnie z jej planem.

- Poprosiliśmy gości o prezenty w postaci pieniędzy. Jak niby mielibyśmy sfinansować NASZE wesele, które sobie wymarzyliśmy? Napisaliśmy jasno, że jeśli nie możesz się dołożyć do naszego wyjątkowego wesela, to nie jesteś zaproszony. Taka szansa zdarza się raz w życiu - napisała na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

4 tysiące miała kosztować "wejściówka" na wesele marzeń. Jednak nie wszyscy goście chcieli się skusić na kosztowną imprezę. Rodzina odmówiła wpłat, przyjaciele wyśmiali ją. Nawet świadkowa nie chciała zapłacić pełnej sumy. Skoro nie pomogli bliscy, panna młoda zorganizowała zbiórkę w internecie. Niestety internauci wpłacili tylko 250 dolarów. Do ślubu ostatecznie nie doszło, ponieważ narzeczony nie wytrzymał nerwowej atmosfery, którą prowokowała jego przyszła żona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Zdradzała męża kilka miesięcy. On o wszystkim wiedział, zemścił się w najokrutniejszy sposób
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

źródło: gazeta

Następny artykuł