Mąż pierwszy raz zobaczył żonę w wyjątkowym ubraniu. Niemal udławił się z wrażenia

Mąż pierwszy raz zobaczył żonę w wyjątkowym ubraniu. Niemal udławił się z wrażenia Źródło: unsplash/Giulia_Bertelli/

Puszysta kobieta nie dbała zbytnio o swój wygląd do czego jej bliscy zdążyli się już przyzwyczaić. Gdy jednak nadszedł przełomowy moment, jej mąż nie mógł uwierzyć własnym oczom. Jego reakcja od razu zdradzała opinię.

Pewna kobieta, która niegdyś pracowała w sklepie z odzieżą, postanowiła opowiedzieć historię, jaką widziała na własne oczy. Wspomniała wyjątkową klientkę, która szczególnie utkwiła jej w pamięci. Wszystko za sprawą przemiany zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej, jaka w niej wtedy zaszła. Zdradziła, że gdy mąż zobaczył ją w nowym stroju, nie potrafił ukryć emocji. 

Kobieta od lat nie kupowała damskich ubrań

Była kierowniczka sklepu z odzieżą dla puszystych postanowiła podzielić się tą wyjątkową historią. Otwarcie przyznała, że klienci zdarzali się naprawdę różni, a zachowania niektórych pozostawiały wiele do życzenia. Podkreśla jednak, że zarówno, jak byli ci "źli" byli też "dobrzy", po których wizycie uśmiech sam malował się na jej twarzy. Gdy w jej sklepie pojawiła się na oko około 45-letnia kobieta od razu wiedziała, że to będą miłe chwile. Klientka pojawiła się wraz ze swoim mężem oraz synami, którzy postanowili pomóc jej zmienić nieco swój styl. 

- Miała na sobie sweter i workowate jeansy. Była naprawdę urocza, ale bardzo ostrożna jeśli chodzi o dobór odzieży. Powiedziała mi, że od kilku lat nie kupiła sobie damskich ubrań i że ma nadzieję, że może mogłabym jej pomóc przy doborze jeansów - opowiada była kierowniczka. 

Ekspedientka uprzejmie wyprosiła bliskich klientki, by zaskoczyć ich efektem końcowym, i od razu zabrała się do pracy. Obie wybierały nie tylko wśród jeansów, ale również koszulek a nawet bielizny. Kobieta wyznaje, że klientka była wyjątkowo piękna a ona chciała, by taka również się poczuła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż niemal udławił się z wrażenia 

W końcu udało im się znaleźć idealny do figury klientki fason spodni. Gdy stworzyły zupełnie nowy look, obie nie mogły wyjść z podziwu, jednak to opinia męża i synów była najważniejsza. Cała gromada znów pojawiła się w sklepie, a na ich twarzach malowała się tylko jedna reakcja - zachwyt. Mężczyzna nie mógł wyjść z podziwu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni

2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

- Kiedy mąż na nią spojrzał, o mało się nie udławił. Nie umiałam przestać gapić się na jego wielki uśmiech. W jego oczach było tyle miłości. „Kochanie, wyglądasz absolutnie wspaniale” – powiedział. Skończyło się na tym, że kupili jej praktycznie nową garderobę. Nigdy nie widziałam szczęśliwszej rodziny - relacjonuje kobieta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Michał Szpak wyszedł na scenę i wszyscy zamarli. Obok niego stanęła zjawiskowo piękna kobieta
  3. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  4. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  5. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

Źródło: newsner

Następny artykuł