Kobieta przepędziła krokodyle za pomocą... klapka i wykrzykiwania przekleństw (video)

Kobieta przepędziła krokodyle za pomocą... klapka i wykrzykiwania przekleństw (video) Źródło: źródło: youtube.com

Mieszkanka Australii wcale nie przeraziła się, kiedy zaledwie kilka metrów od niej zaczęły kłębić się w rzece krokodyle. Nie bała się także, gdy jeden z drapieżników wyraźnie zaczął płynąć w stronę kobiety. Ta, by przepędzić gada, zdjęła ze stopy klapka. O dziwo, jej sposób zadziałał.

Całe zdarzenie nagrał miłośnik krokodyli, Lyndon Anlezark, który śmiechem skwitował niebezpieczne zachowanie kobiety. Do sytuacji doszło na australijskim Terytorium Północnym przy przeprawie Cahill's Crossing na Rzece Aligatora.

Kiedy do stojącej nad rzeką kobiety zaczął płynąć krokodyl, ta zamiast wziąć nogi za pas, postanowiła przestraszyć zwierzę i oddalić zagrożenie ataku. Kobieta zdjęła ze stopy klapek, by za jego pomocą odpędzić drapieżnika. Jej wymachiwanie butem nie przyniosło jednak efektu. Wtedy klasnęła klapkiem i zaczęła wykrzykiwać przekleństwa, co spowodowało wycofanie się gada.

Autor nagrania, Anlezark, choć nie kryje swojego rozbawienia całą sytuacją, nie pochwala podobnych działań i przestrzega przed nimi. Stanowcza postawa kobiety przepędziła zwierzę, jednak ryzyko ataku było bardzo duże.

 - To po prostu niesamowite, że ktoś podejmuje takie ryzyko. Myślę, że ona nie zdawała sobie sprawy, jak niebezpieczne może być takie zachowanie - komentuje sytuację Anlezark.

https://www.youtube.com/watch?v=NL8WxTL6poc Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:
źródło: tvnmeteo.tvn24.pl, youtube.com pt Następny artykuł