Kobieta nagle zaczęła modlić się i rozmawiać z Maryją. Prawda okazała się przerażająca

Kobieta nagle zaczęła modlić się i rozmawiać z Maryją. Prawda okazała się przerażająca

Na łamach czasopisma "Neurocase" można przeczytać o ciekawym, a jednocześnie bardzo smutnym przypadku 60-letniej kobiety mieszkającej w Hiszpanii. Od pewnego momentu stała się bardzo religijna, zaczęła też rozmawiać z Maryją. Prawda okazała się przerażająca.

Rodzina Hiszpanki zauważyła nagle pewne drastyczne zmiany w jej zachowaniu. 60-latka zaczęła się intensywnie modlić oraz czytać Biblię. Jak twierdziła, wielokrotnie objawiała jej się również Maryja.

Zaniepokojona zachowaniem kobiety rodzina poleciła jej udanie się do szpitala. Bliscy myśleli, że Hiszpanka ma depresję gdyż w tym czasie opiekowała się ona śmiertelnie chorym członkiem rodziny.

Jak wykazały badania, prawda była dużo bardziej brutalna. Kobieta cierpiała na glejaka wielopostaciowego - wyjątkowo niebezpiecznego guza mózgu.

Rezonans głowy wykazał, że w mózgu kobiety zaszły liczne zmiany nowotworowe. Guzy były zbyt duże, by można było go chirurgicznie usunąć. Kobietę poddano chemioterapii oraz radioterapii, a także zapisano jej leki psychotropowe.

Po pięciu tygodniach leczenia religijność oraz wizje ustały tak samo szybko jak się pojawiły. Niestety, nie udało się jej uratować. Kobieta odeszła 8 miesięcy po wykryciu guza mózgu.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News