DDTVN zaprosił jedną z osób, która w ostatnim czasie robi wielką furorę w mediach. Mówi już o niej cała Polska przez to, co zrobiła dla Jarosława Kaczyńskiego. Prezes ją uwielbia i codziennie korzysta z jej usług.

DDTVN postanowił zaprosić do siebie kobietę, o której głośno już w całej Polsce. Jej usługi dla Jarosława Kaczyńskiego są nieocenione i prezes korzysta z nich codziennie. Każdego popołudnia przyjeżdżają do niej jego osobiści ochroniarze i biorą to, co ma najlepsze. Kobieta stała się wielką gwiazdą.

Każdy z nas lubi sobie dogadzać. Wszyscy mamy różne sposoby, jednak wszyscy musimy jeść. Również prezes do przeżycia potrzebuje posiłków. Na pewno ma on wysublimowany gust i potrzebuje wykwintnych dań, ale jest polakiem i jak prawie każdy z nas uwielbia polską dobrą kuchnię.

Jest jedna kobieta, która wie jak dogodzić Jarosławowi Kaczyńskiemu i spowodować u niego ekstazę jego kubków smakowych. Pani Halinka jest już sławna na całą Polskę. Prezes nie mógł by spędzać tak miłego popołudnia i nie mógł by tak ciężko pracować, gdyby nie ona i sztuka, w której jest naprawdę dobra.

Co takiego zabierają ze sobą ochroniarze szefa Prawa i Sprawiedliwości? Chyba najbardziej rodzime danie na naszych stołach. Prezes uwielbia przyrządzane przez panią Halinkę kotlety schabowe. Są jego ulubionym przysmakiem i często zamawia je na obiad.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co na obiad je prezes Kaczyński? Ulubione dania światowych przywódców

DDTVN wie, co je prezes

Kucharka opowiedziała o upodobaniach prezesa w Dzień Dobry TVN, powiedziała co Jarosław Kaczyński lubi zamawiać na obiad i jakie są jego ulubione smaki:

– Prezes zamawia schabowego z buraczkami, z kapustą, z warzywami różnymi, bo codziennie kapusty nie mamy. Zawsze coś innego dajemy. Ryżu i makaronu pan prezes nie jada. Tylko ziemniaczki – powiedziała Pani Halinka.

„Kotlet prezesa” zyskał dzięki mediom ogromną popularność. Wszyscy zastanawiają się dlaczego osiągnęło to taki sukces i stało się fenomenem z miejsca. Wszyscy chcą poznać przepis na takie danie. Pani Halinka nie wie czemu tak jest:

– Sama nie wiem, po prostu smakuje, ja się z tego cieszę i jestem dumna. To normalny zwykły kotlet schabowy z przyprawami – odpowiada na pytanie kucharka.

Są jeszcze inne potrawy, które lubi prezes Kaczyński. Należą do nich golonka oraz przeróżne ryby. Wszystko oczywiście przyrządzane przez Panią Halinkę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat setek tysięcy Polaków. Nie będzie stać ich nawet na piwo
  2. Wstrząsająca przepowiednia o Polsce niemieckiej mistyczki. Nie jest dobrze
  3. Fani zlinczowali Gessler! Tym razem przesadziła z chamstwem?
  4. Znaki zodiaku, które będą miały bajeczną końcówkę roku!
  5. Stracił łapki, nie miał szans na dom. Cudowny pomysł odmienił jednak jego życie

10 WSTYDLIWYCH tajemnic Marty Kaczyńskiej [ZDJĘCIA]