Kobieta brutalnie wypchnęła staruszka z autobusu! Przerażające nagranie, mężczyzna nie żyje

Kobieta brutalnie wypchnęła staruszka z autobusu! Przerażające nagranie, mężczyzna nie żyje Źródło: Pixabay

Młoda kobieta zamieszkująca w Las Vegas dopuściła się okrutnego czynu wobec 74-letniego starszego mężczyzny. Z niesamowitą siłą wypchnęła go z pojazdu, gdy ten chciał wysiąść. Atak na bezbronnego staruszka zakończył się tragedią - zmarł w szpitalu. Co kierowało młodą kobietą?

Kobieta kojarzy się z łagodnością i delikatnością, ale tragiczne wydarzenia, które miały miejsce 23 kwietnia, pokazały, że nie jest to do końca prawda. Pasażerowie jadący w tym dniu jednym z autobusów w Las Vegas byli zszokowani wulgarnym zachowaniem 25-latki, Cadeshy Bishop. Przerażeni podróżujący ignorowali agresywne zaczepki młodej dziewczyny. Gdy ta wciąż nie przestawała uwłaczać innym, postanowił interweniować mężczyzna w starszym wieku. Grzecznie upomniał Bishop, że nie wolno w taki sposób odnosić się do ludzi. To, co wydarzyło się potem wstrząsnęło całym światem. Jak zareagowała agresywna pasażerka?

Wypowiedź starszego pana najwyraźniej nie przypadła kobiecie do gustu. Jej wyraz twarzy świadczył o wściekłości. Jednak nikt z jadących autobusem nie spodziewał się, że 25-latka jest zdolna do tak bestialskiego czynu. 

Kobieta była zła, ponieważ mężczyzna zwrócił jej uwagę, że zachowuje się nieodpowiednio

Gdy starszy człowiek zmierzał w kierunku wyjścia z pojazdu, Bishop znalazła się tuż za nim. Nagle na oczach pasażerów rozegrała się makabryczna scena. Wszystko trwało zaledwie kilka sekund, więc nikt nie zdążył zareagować. 74-latek właśnie wysiadał powoli ze środka lokomocji, kiedy agresywna kobieta pchnęła go z całej siły na ulicę. Zrobiła to tak mocno, że ciało staruszka znalazło się w odległości 2 m od autobusu. Po reakcji sprawczyni widać, że planowała ten atak od paru minut, nie zrobiła tego pod wpływem impulsu. 

Stan poszkodowanego był od początku bardzo poważny. Mężczyzna stracił przytomność i nie odzyskał jej do momentu przybycia pomocy. Co gorsze, okazało się, że ofiara uderzyła głową w krawężnik. Najszybciej jak to możliwe, 74-latek został przewieziony do pobliskiego szpitala. Mimo sprawnej akcji ratunkowej zmarł prawie natychmiast na skutek odniesionych urazów. Może gdyby staruszek nie zranił się w głowę w czasie upadku, przeżyłby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Bishop nie ma wyrzutów sumienia, już wcześniej miała problemy z agresją

Kobieta prawdopodobnie nie chciała zamordować pasażera, choć nie jest to wykluczone. Szokujące jest wyznanie kobiety, że ta zaatakowała bezbronnego starca dlatego, że miał czelność zwrócić jej uwagę. Według niej, był to niewybaczalny błąd, za który 74-latek powinien zostać ukarany.

Wkrótce po tym tragicznym wydarzeniu wyszło na jaw, że Cadesha Bishop od wielu lat miała problemy z panowaniem nad swoimi emocjami. Jej agresywne zachowania zostały odnotowane w policyjnych aktach w 2012 i 2013 r. To właśnie takie napady szału prawdopodobnie przyczyniły się do rozpadu małżeństwa sprawczyni - jej były partner wniósł oskarżenie o przemoc domową.

Kobieta została aresztowana 8 maja. Rozprawa sądowa dotycząca morderstwa rozpocznie się 21 maja. Drastyczne wydarzenie zostało nagrane przez jednego z pasażerów i zamieszczone na jednym ze znanych portali internetowych. Agresja, z jaką kobieta popchnęła staruszka jest szokująca:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. olanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  4. Niewyobrażalna wpadka. Księżna Kate złożyła wizytę Archiemu i zapomniała o kluczowej rzeczy
  5. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko
     

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News