20-latka cierpi na bardzo rzadką chorobę intymną, która zrujnowała jej pożycie z mężem. Musiała przejść skomplikowaną operację waginy

20-latka cierpi na bardzo rzadką chorobę intymną, która zrujnowała jej pożycie z mężem. Musiała przejść skomplikowaną operację waginy Źródło: Pexels/Juan Pablo Arenas

Kobieta przez całe życie nie zdawała sobie sprawy, że choruje na niezwykle rzadką chorobę intymną. Wszystko wyszło dopiero niedługo przed ślubem, musiała poddać się skomplikowanej operacji.

Kobieta zaczęła współżyć po raz pierwszy dopiero pół roku przed ślubem. Wtedy też z przyszłym mężem odkryła, że ma niemały problem, który uniemożliwia pełną penetrację. Ponadto kobieta nie miesiączkowała, co wzbudziło jej podejrzenia. W końcu udała się do specjalisty, który zbadał jej przypadłość. Potrzebna była skomplikowana operacja.

Kobieta musiała znosić prześladowanie męża i teściów

W końcu 20-latka z Pakistanu zdecydowała się na powrót do rodziców. Mąż z powodu problemów łóżkowych prześladował ją, podobnie jak jej teściowie. Okazało się, że cierpi na "ślepą pochwę" (ang. blind vagina), schorzenie, które nie zostało jeszcze dostatecznie dobrze opracowane przez środowiska naukowe i wymaga skomplikowanej operacji.

Specjalistka w tej dziedzinie, dr Leila Frodsham, wyjaśniła, że przypadłość pojawia się zazwyczaj w przypadku osób interseksualnych, czyli takich, w których jedna osoba ma cechy zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Powszechnie używane jest określenie "obojnactwo" lub "hermafrodytyzm". Na "ślepą pochwę" cierpi około 1,7% kobiet, to schorzenie to odpowiednik męskiego mikropenisa.

Kobieta zdecydowała się na skomplikowaną operację

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Operacja jest niezwykle skomplikowana - wymaga bowiem usunięcia organicznej "ścianki", która blokuje połączenie pochwy z narządami rozrodczymi. Kobiety cierpiące na "ślepą pochwę" nie zdają sobie sprawy ze swojej przypadłości aż do okresu dojrzewania, gdzie nie dochodzi do miesiączkowania, lub w trakcie stosunku, który kończy się bardzo boleśnie. 20-latka Pakistanka zdecydowała się na operację.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo w jaki sposób Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża. Wspaniałe
2. Szarpanina na wiecu polityk PiS. Interweniowała policja

- Ta operacja dała mi nowe życie w pełnym znaczeniu tego słowa. Musiałam cierpieć z powodu wielu werbalnych, fizycznych i emocjonalnych nadużyć ze strony mojej rodziny i teściów. Ten zabieg pobłogosławił mnie szczęśliwym związkiem małżeńskim, pewnością siebie i zdrowym dzieckiem - opowiadała kobieta, która 4 miesiące po zabiegu wróciła do współżycia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na jaw wyszła tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka. Tylko garść Polaków o tym wiedziała. Zbieramy szczęki z podłogi
  2. Tłumy gwiazd na pogrzebie Woźniaka-Staraka. Padły poruszające słowa: ''Nie mam już serca''. Wszyscy płakali
  3. Spóźniła się na rozmowę o pracę prawie godzinę i jest zdziwiona, że jej nie przyjęli. "To nieludzkie"
  4. Policjanci ujawnili, jak dokładnie działa Krzysztof Jackowski. Jasnowidz od lat stara się to przemilczeć
  5. Karmiła psa kurczakiem. Musieli amputować jej obie nogi i 6 palców u rąk

Źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News