Wszyscy trzymali kciuki do samego końca. Niestety, nie udało się

Wszyscy trzymali kciuki do samego końca. Niestety, nie udało się Źródło: pikio

23-letnia kobieta niestety nie przeżyła. Bliscy, przyjaciele oraz mieszkańcy trzymali za nią kciuki do samego końca. Ich wiara została jednak pokonana przez los - Monika zmarła kilka dni po przerażającym zdarzeniu. Dziś wszyscy żegnają młodą kobietę, przed którą życie stało otworem.

Kobieta była druhną w Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeleniewie. 23-latka z uśmiechem i niesamowitą odwagą niosła pomoc potrzebującym, potem sama jej potrzebowała. Niestety, opuściła wszystkich, którzy w nią wierzyli.

23-letnia kobieta miała przed sobą całe życie

19 lipca w Andrzejewie na Suwalszczyźnie doszło do przerażającego wypadku. Na 23-latkę stoczyło się auto stojące na posesji. Nie wiadomo, dlaczego nagle samo zaczęło jechać z górki. Monika Szczesna została przygnieciona do koła ciągnika. Niedługo potem została przewieziona do szpitala w Suwałkach. Policja wraz z prokuraturą zajmują się wyjaśnianiem okoliczności tej tragedii.

23-latka miała bardzo poważne obrażenia, poza tym straciła dużo krwi. Jej przyjaciele strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeleniewie oraz mieszkańcy pobliskich miejscowości zorganizowali zbiórkę krwi dla potrzebującej dziewczyny. Niestety, pomoc na nic się zdała, 23-latka zmarła 27 lipca, 8 dni po trafieniu do szpitala. Informację o śmierci druhny Moniki przekazała lokalna Ochotnicza Straż Pożarna.

Wszyscy tęsknią za Moniką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Z przykrością i wielkim bólem chcemy zawiadomić, iż 27.07.2020 r. W wieku 23 lat zmarła druhna Monika Szczesna. Z pasją i oddaniem oraz wiecznym uśmiechem i optymizmem podchodziła do działań na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej. Składamy wyrazy współczucia jej rodzinie oraz bliskim - czytamy na facebookowym profilu Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeleniewie.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości
2. Rzecznik ministra zdrowia komentuje dzisiejszy raport. Nie ma dobrych informacji na weekend
3. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania wiernych, którzy brali udział we mszach prowadzonych przez zarażonych księży

Wiele osób zapamiętało 23-letnią Monikę m.in. z dramatycznej akcji, kiedy brała udział w gaszeniu pożaru w Jemielistym. Nie było to łatwe, druhna zajmowała się ratowaniem poparzonych dzieci - zginęli wtedy rodzice wraz z 3-latkiem oraz 7-latką.

Z przykrością i wielkim bólem chcemy zawiadomić,iż 27.07.2020 r. W wieku 23 lat zmarła druhna Monika Szczesna. Z pasją i...

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Jeleniewie Środa, 29 lipca 2020

Najlepsze newsy dnia:

  1. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia
  2. Justyna Żyła została zapytana o to, czy planuje mieć jeszcze dzieci. Piotr będzie zszokowany, gdy usłyszy jej słowa (WIDEO)
  3. Emeryci dostaną nawet po 33 tys. złotych? Wszystko gotowe, projekt w Senacie
  4. Niepokojąca informacja dla seniorów. Są zagrożeni, mogą stracić wiele
  5. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  6. 90% gospodyń psuje mizerię przez 1 błąd. Wystarczy dodać sekretny składnik naszych babek, smak rozpieszcza podniebienie
  7. Lidl z kontrowersyjnymi zasadami, nie każdemu się spodobają. Kasjer może zadać pytanie przy kasie
  8. Zakochana Ewa Wachowicz nie posiada się ze szczęścia. Wiadomo, kim jest jej partner
  9. Kamil Stoch przekazał radosną nowinę. Fani wniebowzięci, udało się

Źródło: Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News