Wiele osób do samego końca walczyło o jej życie. Niestety, choroba zebrała nieubłagane żniwo

Wiele osób do samego końca walczyło o jej życie. Niestety, choroba zebrała nieubłagane żniwo Źródło: Zdjęcie ilustracyjne/ Pixabay.com

Bardzo smutna wiadomość obiegła Polskę. Zmarła kobieta, o której życie do samego końca walczyło mnóstwo osób. Niestety 34-latka została pokonana przez straszną chorobę. Nic już nie dało się zrobić. Informację o jej odejściu przekazali przyjaciele kobiety.

W sieci pojawiła się bardzo smutna wiadomość. Zmarła Zhanna Tadevosyan - 34-letnia tyszanka, która walczyła z nowotworem. Mieszkańcy miasta długo i z dużym zaangażowaniem walczyli o to, żeby kobieta wróciła do zdrowia. Niestety przegrała nierówną walkę ze straszną chorobą. Przykrą wiadomość przekazali jej przyjaciele.

Przykra wiadomość z kraju: nie żyje kobieta, o której zdrowie walczyło wiele osób

Zhanna Tadevosyan była kobietą pochodzącą z Armenii. Cierpiała ona na nowotwór złośliwy - chłodniak DLBCL. Miała za sobą kilka chemioterapii, jednak dopiero leczenie metodą CART-T Cells miało zapewnić jej wyczekiwane efekty. Na portalu Się Pomaga powstała nawet zbiórka na jej leczenie. 

W sieci powstała zbiórka pieniędzy, by wspomóc kobietę w leczeniu. Jej przyjaciele oraz narzeczony robili wszystko, co w ich mocy, by udało się wygrać walkę z chorobą. W akcję zaangażowało się mnóstwo osób. Wszyscy mocno trzymali kciuki za Zhannę oraz zwycięstwo nad nowotworem.  Niestety choroba okazała się silniejsza.

- Kochani Darczyńcy, z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w sobotę, późnym wieczorem nasza ukochana przyjaciółka, narzeczona i koleżanka zmarła. Jej serce nie wytrzymało obciążenia kolejną chemią i zgasła - tak szybko i tak niespodziewanie. Ale zanim odeszła była bardzo szczęśliwa - szczęśliwa, bo zobaczyła, że nie jest sama jak zawsze myślała - napisali przyjaciele zmarłej kobiety. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zhanna odeszła w sobotę, niestety jej organizm nie dał rady dłużej walczyć z chorobą. Jak wyznają jej przyjaciele, odeszła w szczęściu, widząc, że ma przy sobie mnóstwo kochających i wspierających ją osób. Docenili także ogromna zaangażowanie wszystkich, którzy przekazali datek na jej rzecz oraz pomagali w zebraniu potrzebnej kwoty.

- Wasze zaangażowanie, dobroć, wzruszenie jej losem pokazały, że jest ważna, że jej życie jest w oczach wielu tak cenne. Jeszcze dzień przed śmiercią dziękowała do kamery łamiącym się głosem za to, że dzięki Wam po raz pierwszy w życiu widzi, że nie jest na tym świecie zupełnie sama - napisali przyjaciele Zhanny. 

Dzisiaj grzeje: 1.Wiele osób do samego końca walczyło o jej życie. Niestety, choroba zebrała nieubłagane żniwo

2. Minister Szumowski podjął nagłą decyzję. Pilna wiadomość

3. 2-letni chłopczyk zmarł po zjedzeniu popularnego owocu. Matka ze łzami w oczach ostrzega innych rodziców

Wpis przyjaciół kobiety, który pojawił się w sieci, jest niesamowicie wzruszający. Fakt odejścia tak młodej osoby, sprawia ogromny ból. Przyjaciele pogrążyli się w rozpaczy po utracie ukochanej Zhanny. Przyznali, abyśmy pamiętali w tym zabieganym świecie o tym, by kochać innych ludzi. Pogrzeb zmarłej tyszanki odbył się w czwartek. Łączymy się w bólu z jej bliskimi.

Źródło: Siepomaga.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Widzieliśmy ją w serialu na Polsacie, niestety nie żyje. ”Mama miała czwarte stadium nowotworu”
  2. Katastrofalne wieści dla fanów skoków narciarskich. Oficjalnie odwołano długo wyczekiwane zawody
  3. Córka Kaczyńskiej nie wytrzymała. Wyjawiła długo skrywaną prawdę, nikt nie mógł wiedzieć
  4. Śmierć uderzyła nagle, nic nie można było zrobić. Joanna Kurowska pogrążona w rozpaczy, bardzo współczujemy
  5. Morawiecki potwierdził. Wszyscy liczyli, że da się uniknąć jednego rozwiązania, niestety
  6. Wszystko uchwycili z ukrycia na zdjęciu. Zdumiewające sceny z wnętrza pokoju Kaczyńskiego
  7. Kierowcy muszą przygotować się na podwyżki, nie ma odwrotu. Opłaty idą w górę, jednak wybranych ominą
  8. Teresa Lipowska znacznie różni się od postaci z serialu. Teraz narzeka na wysokość emerytury, brakuje jej na leki
  9. Śmiertelny wypadek, droga zablokowana. Tragiczna relacja z kraju

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News