Ginekolog powiedziała jej o kilka słów za dużo? Nigdy nie czuła się tak upokorzona

Ginekolog powiedziała jej o kilka słów za dużo? Nigdy nie czuła się tak upokorzona Źródło: Pixabay/Free Photos

Kobieta poszła do lekarza z problemami natury intymnej, ponieważ zaniepokoiła się swoim staniem zdrowia. To, co usłyszała za drzwiami gabinetu ginekologa na długo zostanie jej w pamięci. Przyznała, że nigdy nie czuła się tak upokorzona, jak podczas tamtej wizyty.

Kobieta spotkała się z krzywdzącym traktowaniem podczas wizyty lekarskiej. To, co usłyszała od ginekologa sprawiło, że poczuła się upokorzona. Słowa lekarki skierowane do pacjentki dla wielu osób mogą okazać się nie nie na miejscu. Niestety jest to sytuacja, z którą spotyka się duża część kobiet. 

Kobieta poczuła się upokorzona

Kobieta udała się do ginekologa z problemem natury intymnej. 21-latka zauważyła, że jej ciało po ostatnim stosunku seksualnym zachowuje się dziwnie i chciała sprawić czy wszystko jest w porządku. Ta wizyta zakończyła się jednak nieprzyjemną sytuacją. 

Jej ginekolog zdecydowała się bowiem na dawanie jej rad dotyczących życia seksualnego i protekcjonalnie potraktowała swoją młodą pacjentkę. Dziewczyna nigdy nie czuła się tak upokorzona, jak w tamtym momencie. 

Zachowanie ginekolog

21-latka podejrzewała u siebie chorobę weneryczną i w związku z tym postanowiła udać się na kontrolę do lekarza, co jest zupełnie naturalną sytuacją, jeżeli coś się dzieje z naszym zdrowiem. Kobieta opowiedziała ginekolog o swoim życiu erotycznym, wspomniała o nowym partnerze i szybkiej decyzji o podjęciu z nim współżycia seksualnego. 

Ostatecznie zdiagnozowano u niej niegroźną grzybicę, jednak dopiero to, co wydarzyło się pod koniec wizyty u lekarza sprawiło, że kobieta poczuła się źle. Ginekolog zdecydował się bowiem na wyrażenie swojego zdania na temat postępowania młodej dziewczyny. Dla wielu osób takie prywatne wyrażanie opinii przez lekarza, a w szczególności ginekologa, jest karygodne i nieprofesjonalne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Wiesz, że chłopcy chcą tylko seksu i zazwyczaj nie ponoszą żadnych konsekwencji. Jako kobiety powinnyśmy zachować umiar. Musimy się bardziej chronić - powiedziała na zakończenie ginekolog i jednocześnie przestrzegła pacjentkę przed tym, że być może zachowując się w ten sposób niweczy swoje szanse na założenie rodziny z porządnym mężczyzną. 

Po takim komentarzu 21-latka poczuła się upokorzona. Nie przyszła bowiem do gabinetu lekarskiego po porady życiowe ani po to, żeby wysłuchiwać krytyki ze strony obcej osoby. Najprawdopodobniej większość kobiet byłaby oburzona takim nieodpowiednim komentarzem. Należy pamiętać o tym, że taki brak lekarskiego profesjonalizmu można zgłaszać, a tym samym ograniczyć szansę na to, że taka sytuacja przytrafi się kolejnej dziewczynie. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wstrząsające wyznanie mamy Anny Przybylskiej. Opowiedziała, jak umierała jej córka. To złamie wam serce
  2. Znana wokalistka usłyszała druzgocący wyrok! Jej największy hit to plagiat. Fani czują się oszukani
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  5. Kobieta kupiła pierścionek na targu. Później odkryła jego sekret, który na zawsze zmienił jej życie
  6. Alarm w TVN dla połowy Polski. Zachowajcie ostrożność, niebezpieczne wyładowania uderzą w kraj

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu