Spała w najlepsze, nagle obudził ją porażający krzyk. Wybiegła na balkon i przeszły ją ciarki, widok, którego nie zapomni

Spała w najlepsze, nagle obudził ją porażający krzyk. Wybiegła na balkon i przeszły ją ciarki, widok, którego nie zapomni Źródło: Unsplash Yuris Alhumaydy

Kobieta nie spodziewała się, że jedna z nocy obfitować będzie w tak straszne przeżycia. Kiedy kładła się spać nie mogła przewidzieć, że w środku nocy obudzi ją okropny krzyk, którego źródło szybko ustaliła. To niesamowite co zobaczyła.

Kobieta, jak co dzień położyła się spać, żeby odpocząć po kolejnym ciężkim dniu. Nie mogła przewidzieć co stanie się akurat tej jednej nocy w jej najbliższym otoczeniu. Ten widok zdecydowanie mógł być dla niej szokiem.

Kobieta nie wierzyła własnym oczom

Kobieta podzieliła się swoim doświadczeniem na jednym z forów internetowych, gdzie ktoś zadał pytanie o najstraszniejsze historie, które przydarzyły się naprawdę, ale nikt nie wierzy w ich prawdziwość. Okazało się, że kobieta naprawdę zobaczyła coś przerażającego podczas jednej z lipcowych nocy. Po tym jak smacznie zasnęła, obudził ją przerażający krzyk, kiedy słyszy się go to od razu wiadomo, że stało się coś strasznego.

Kobieta zdecydowała się na namierzenie źródła hałasu i kiedy wyszła na balkon zobaczyła, jak przed jej domem na chodniku leży kobieta i trzyma się za brzuch. Okazało się, że podczas kłótni z inną kobietą została przez nią postrzelona. Po czasie stwierdziła, że to odgłos wystrzału musiał ją obudzić, ale jedyne co pamięta to ten przeraźliwy krzyk ofiary. Okazało się, że przed jej domem doszło do nietypowej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przed jej domem miała miejsce kłótnia

Kobieta obudzona została przez krzyk, który był wynikiem postrzelenia w czasie kłótni. Całe zajście miało miejsce w Toronto, tamtejsza policja o godzinie 1 nad ranem otrzymała zgłoszenie, że na rogu ulic Shuter i George zostały oddane strzały. Kiedy dotarli na miejsce znaleźli postrzeloną w brzuch 21-letnią kobietę oraz 69-letniego mężczyznę z lekkimi obrażeniami barku. Przejeżdżał on akurat w momencie zdarzenia na rowerze, a w użytej broni znajdowały się pociski przeznaczone do polowania na ptactwo. Sprawczynią okazała się 21-letni Cassandra Beckett-Benjamin, którą policja zatrzymała przed 4 nad ranem.

Dzisiaj grzeje: 1. RMF podał nieoficjalne szczegóły nowych obostrzeń. Szykują się wielkie ograniczenia

2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Krótka wymiana zdań

Kobieta, która była ofiarą nie znała sprawczyni. Wdały się w krótką wymianę zdań na ulicy, która przyniosła tragiczne skutki. Policja w czasie przeszukania samochodu Cassandry, z którego ta wyciągnęła broń, znalazła narkotyki, dużą ilość gotówki oraz akcesoria związane z narkotykami. Postawiono jej łącznie 10 zarzutów, w tym jeden o usiłowanie zabójstwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Córka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacje
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

Źródło: CP24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News