Zatrzymał się przy pani do towarzystwa i zapłacił za stosunek. Po wszystkim usłyszał od niej powalające słowa

Zatrzymał się przy pani do towarzystwa i zapłacił za stosunek. Po wszystkim usłyszał od niej powalające słowa Źródło: pxhere

Kobieta do towarzystwa po zakończeniu usługi przyjmowała od mężczyzny pieniądze, w tym czasie z jej ust padły przerażające słowa. Mężczyzna nie mógł uwierzy w słowa kobiety.

Kobieta stała na drodze ponad pięć godzin, przez ten czas zdążyła przyjąć już ośmiu klientów, przy dziewiątym mężczyźnie, którego obsługiwała już nie wytrzymała i wypowiedziała w jego stronę słowa, jakich nikt się nie spodziewał. Takich historii, jak historia Karoliny jest mnóstwo, ale niewiele osób zdaje sobie z nich sprawę. 

Kobieta zarabia będąc panią do towarzystwa 

Mężczyzna, który chciał skorzystać z usług pani do towarzystwa zapytał, ile kosztuje usługa. Kobieta, która już od wielu miesięcy stała na ulicy, odpowiedziała, że za seks powinien zapłacić 80 zł. Mężczyzna zaakceptował cenę, zaprosił kobietę do auta i pojechali w stronę lasu przy drodze krajowej w województwie łódzkim.  

Do pracy na ulicy trafiła przez chłopaka swojej siostry. Karolina miała się u nich zająć ich dzieckiem, ale kiedy pojawiła się w ich mieszkaniu, chłopak siostry postanowił, że kobieta musi zapłacić za swoje utrzymanie u nich i grożąc jej śmiercią, zmusił ją do sprzedawania się na ulicy. Karolina pracowała codziennie od 10 rano, zarabiając dziennie do 1300 zł. Nigdy nie widziała tych pieniędzy, chłopak siostry zabierał jej cały dochód. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiedziała, jak może uciec z koszmaru, w którym się znalazła. Przyjmując dziewiątego klienta tamtego dnia, wiedziała, że mężczyzna jest jej ostatnią szansą na ratunek. 

Kobieta błagała swojego klienta o pomoc

Kiedy po skończonej usłudze jej klient ubierał się, Karolina zapytała, czy mógłby ją zawieźć na dworzec PKP. Mężczyzna bez wahania zgodził się. Gdy dotarli na dworzec zapytał Karolinę, czy nie potrzebuje pomocy. Kobieta natychmiast wybiegła z auta i pobiegła do kas, by kupić bilet na pociąg do rodzinnego miasta. Po dotarciu do celu, skierowała się prosto w stronę komisariatu policji, aby opowiedzieć o tym, co przeżyła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Policja natychmiast zajęła się sprawą mężczyzny, który wykorzystywał Karolinę. Okazało się, że w okręgu trzech województw pracowało dla niego kilkanaście kobiet, niektóre z nich były nieletnie. Za ich usługi udało mu się zebrać sumę 73 tys. zł. Wyrokiem sądu trafił do więzienia na sześć i pół roku. 

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News