Monika zabiła swojego ukochanego. Po wszystkim wypowiedziała słowa, których nie da się zapomnieć

Monika zabiła swojego ukochanego. Po wszystkim wypowiedziała słowa, których nie da się zapomnieć Źródło: Pexels

Kobieta z Budzisławia Górnego zamordowała swojego ukochanego w czasie jednej z domowych awantur. Sąd skazał ją na 9 lat pozbawienia wolności, jednak samą karę zdecydowanie przyćmiły słowa, jakie wypowiedziała po popełnieniu zbrodni.

Kobieta pochodząca z województwa wielkopolskiego, Monika Z. zamieszkała ze Zbigniewem Kaweckim tuż po jego poznaniu. Para z początku wydawała się niezwykle szczęśliwa, jednak z czasem w związku działo się coraz gorzej. W ich domu nierzadko dochodziło do aktów przemocy.

Kobieta zamordowała partnera

W czasie jednej z awantur Kawecki zaczął szarpać ukochaną za włosy, gdyż ta w złości wykrzyczała, że nic do niego nie czuje. Z. złapała wtedy nóż, który leżał w jej zasięgu i pchnęła partnera w serce. Chociaż gdy zdała sobie sprawę z tego, co właściwie zrobiła, próbowała ratować mężczyznę, było już za późno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przed sądem kobieta przyznawała, że jest gotowa odbyć każdą karę. Jak stwierdziła, jej życie bez zamordowanego kochanka nic już nie znaczy.

- Nie dbam o wyrok, moje życie zmieniło się w wegetację - powiedziała załamana Monika Z.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Monika Z. trafi do więzienia

Rodzice zamordowanego mężczyzny nie uwierzyli w skruchę jego partnerki i domagali się dla niej kary 25 lat pozbawienia wolności. Sąd orzekł jednak ostatecznie, że Z. spędzi za kratami 9 lat, czyli mniej niż chcieli tego bliscy zabitego i prokuratura.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Panna młoda kazała zamknąć gościom oczy, gdy składała przysięgę. Ludzie płaczą, kiedy dowiadują się, dlaczego tak zrobiła
  4. Na chwilę zostawiła 2-letnią córkę samą w kuchni. Gdy po chwili wróciła i spojrzała na jej buzię, natychmiast zabrała ją do szpitala
  5. Prosty i bezbolesny trik na wrastające paznokcie. Każdy może go wykonać w domu, a problem zniknie w mgnieniu oka

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News