Kobieta nie obcinała paznokci od 23 lat. Aż boli, kiedy patrzy się na jej ręce i stopy (ZDJĘCIA)

Kobieta nie obcinała paznokci od 23 lat. Aż boli, kiedy patrzy się na jej ręce i stopy (ZDJĘCIA) Źródło: Fot. Screen/youtube/ Guinness World Records

Kobieta stwierdziła, że przez 23 lata nie będzie obcinać paznokci u rąk i u stóp. Zdjęcia jej dłoni i nóg krążą w sieci i wzbudzają wiele kontrowersji. Patrząc na te zdjęcia aż wszystko boli.

Kobieta, która przez 23 lata nie obcinała paznokci, właśnie została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Ayanna Williams pochodząca z Teksasu otrzymała tytuł posiadaczki najdłuższych paznokci na świecie, lecz ich widok niektórych może przerazić. 

Mało która kobieta zdecydowałaby się na coś takiego

23 lata nie obcinała czy nawet piłowała paznokci, by w końcu spełniło się jej marzenie i zdobyła światowe uznanie. Udało się i jej nazwisko figuruje już w Księdze Rekordów Gunnessa. Ayanna Williams sama wyznaje, że nie jest jej łatwo żyć z tak długimi paznokciami, ale warto było poświęcić czas, by móc chwalić się dyplomem Guinnessa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niewiele pań zdecydowałoby się na tak odważny krok, jednak marzenie, które udało się spełnić jest największym osiągnięciem Ayanna Williams. Jej paznokcie, łącznie mierzą aż 576,4 cm. 

Kobieta, która nie obcinała paznokci przez 23 lata

- Wszystko, co robię, zabiera mi kilkukrotnie więcej czasu niż zabrałoby ‚zwykłej’ osobie. Zajmuję się domem i sprzątaniem, ale z wielu obowiązków po prostu rezygnuję. Wykonują je za mnie wnuki i bardzo mi to odpowiada - powiedziała.

Jak sama przyznała, największym problemem jest zakładanie i podciąganie spodni. Musi bardzo uważać, by przy ubieraniu się nie zahaczyć i nie połamać paznokci. 60-letnia Ayanna Williams sama doba o swoje paznokcie, nie ufa żadnej kosmetyczce. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, które trwają wiele godzin, wykonuje własnoręcznie w domowym zaciszu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Kobieta wielokrotnie w wywiadach przyznawała, że gdyby nie pomoc jej rodziny; dzieci i wnuków, nigdy by się nie zdecydowała na posiadanie tak długich paznokci. Dzięki najbliższym krewnym może poświęcić się w pełni dbaniu o dłonie i stopy, zapominając przy tym o czynnościach takich jak zmywanie naczyń czy prasowanie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: zobaczto

Następny artykuł