Przez nazwisko jest wyszydzany i poniżany. Jego żonie życzą poronienia

Przez nazwisko jest wyszydzany i poniżany. Jego żonie życzą poronienia Źródło: Pexels.com / Inzman Khan

Kobieta wraz ze swoim mężem jest dręczona z powodu nazwiska. Ludzie zachowują się wobec nich naprawdę straszne - pojawiły się nawet życzenia poronienia. To wyjątkowo okrutne dla młodej żony.

Kobieta, która niedawno wyszła za mąż, musi wysłuchiwać strasznych obelg ze strony nieznajomych ludzi. Życzą jej, żeby poroniła i żeby umarł jej mąż, Grant. Wszystko przez to, że mężczyzna wbrew tradycji przyjął po ślubie jej nazwisko. Para zdecydowała się na ten krok, aby przedłużyć ród kobiety - była ostatnią z linii w jej rodzinie. Małżonkowie chcieli przekazać nazwisko Philips swoim przyszłym dzieciom. Kiedy po ślubie opublikowali zmianę statusu na Facebooku, rozpętało się prawdziwe piekło. Mąż Jade zaczął regularnie otrzymywać dziesiątki obelżywych wiadomości od nieznajomych.

Mąż kobiety przeczytał przerażające wiadomości na Facebooku od obcych ludzi

- Dostałem takie wiadomości od ludzi, których nie znam, że włos staje dęba na całym ciele. Zaczynając od tego, że życzyli nam, abyśmy nigdy nie mieli dzieci, przez to, że mieli nadzieję, że zginę w wypadku samochodowym, a jakiś facet „z jajami”odbije mi żonę. Przeczytałem także od jednego ojca (sprawdziłem na Facebooku), żeby moja żona kilka razy poroniła... - opowiedział 30-latek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna jest zaskoczony, że ludzie odczuwają potrzebę poświęcenia czasu na szukanie obcej osoby na Facebooku i wysyłanie jej wiadomości o takiej treści. Co więcej, niektórzy w tym celu specjalnie zakładali fikcyjne konta. Grant jest przekonany, że te osoby w życiu nie powiedziałyby mu tego prosto w twarz. 

Mężczyzna zareagował w sprytny sposób

- Uważamy, że ludzie, którzy w ten sposób do nas piszą, muszą mieć ogromny problem ze sobą i z akceptacją siebie. Do tego jestem zdania, że większość boi się zachowań, które mogłyby mieć związek z zerwaniem jakiejkolwiek tradycji - twierdzi Grant.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Rok później stało się niemożliwe

2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

Mężczyzna odnalazł najbardziej okrutną wiadomość, w której obcy człowiek życzył jemu i jego żonie śmierci. Ponieważ nie było to konto fikcyjne, z łatwością znalazł na Facebooku żonę właściciela profilu. Skopiował otrzymaną wiadomość i przesłał kobiecie. Gdy ją przeczytała, nie mogła uwierzyć, że jej przykładny mąż powiedział komuś coś tak strasznego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście strasznie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać te kwoty, żeby nie stracić pieniędzy

Źródło: Popularne

Następny artykuł