Małgorzata zamieszkała w "przeklętym bloku". Szybko zrozumiała skąd taka nazwa, została zaatakowana we własnym mieszkaniu

Małgorzata zamieszkała w "przeklętym bloku". Szybko zrozumiała skąd taka nazwa, została zaatakowana we własnym mieszkaniu Źródło: Pixabay/Caranfinwen

Kobieta zamieszkała w "przeklętym bloku". Na początku nie wiedziała, skąd wzięła się tak ponura nazwa tego miejsca, jednak po pewnym czasie wszystko stało się jasne. Małgorzata została nawet zaatakowana we własnym mieszkaniu.

Kobieta nie miała pojęcia, dlaczego blok, do którego się przeprowadziła, był nazywany "przeklętym". Okolica, w której zamieszkała Małgosia, wydawała się spokojna i nic nie wskazywało na to, że coś stanie na przeszkodzie do spokojnego życia. Niestety bardzo szybko wyszło na jaw, co dzieje się na jednym z warszawskich osiedli. Małgorzata jest zrozpaczona, gdyż koło niej dzieją się straszne rzeczy. 

Kobieta ma problem z sąsiadami

Każdy, kto mieszka w bloku, musi liczyć się z tym, że wokół niego będą inne osoby, które nie zawsze mogą być miłe czy uczynne. Niestety w przypadku Małgosi praktycznie wszyscy sąsiedzi są aroganccy i niekulturalni. Co najgorsze, często nie przestrzegają ciszy nocnej, jak również nie dbają o porządek. Mieszkanie w tym bloku jest codziennym koszmarem. 

 

Małgosia została zaatakowana w swoim mieszkaniu

Pozostawione na klatce schodowej śmieci były niewinnym epizodem w porównaniu do tego, co wydarzyło się pewnego dnia. Sąsiadka, którą Małgosia widywała sporadycznie, jest właścicielką amstafa. Pies wskoczył do mieszkania kobiety i zaatakował jej kota. Zwierzę nie miało kagańca ani obroży, a sąsiadka była tak pijana, że nie była w stanie zabrać swojego amstafa z domu Małgosi. To był prawdziwy horror. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakby tego było mało, praktycznie codziennie sąsiedzi Małgorzaty urządzają sobie libacje alkoholowe, a przestrzeganie ciszy nocnej to dla tych ludzi abstrakcja. Do tego dochodzą również bijatyki, a po imprezie zostaje potłuczone szkło na klatce schodowej i puszki po piwie. Kobieta zdecydowanie nie może powiedzieć, że żyje w ciszy i spokoju. 

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Małgorzata nie wie. jak może się uporać z uciążliwymi sąsiadami. Codzienne balangi są nie do zniesienia, a wzywanie policji nie robi na tych ludziach wrażenia. Najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się być skierowanie sprawy do Sądu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 650 tys. Polaków SKAZANYCH. Czeka was głodowa emerytura
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

źródło: Wp

Następny artykuł