Tragedia w polskiej miejscowości. Kobieta w średnim wieku nie miała szans przeżyć

Tragedia w polskiej miejscowości. Kobieta w średnim wieku nie miała szans przeżyć Źródło: .

Kobieta, która uczestniczyła w wypadku, nie zdołała ujść z życiem. Media obiega coraz więcej informacji i szczegółów na temat potwornego zdarzenia.

Kobieta nie miała szans na przeżycie. Siła uderzenia była tak duża, że z auta, którym się poruszała, niewiele zostało. Widok był dla służb porażający, a docierające do Polaków informacje mrożą krew w żyłach. Droga w tamtych okolicach jest zupełnie zablokowana, funkcjonariusze wyznaczają objazdy. 

Wielka tragedia w polskiej miejscowości. Kobieta nie miała szans na przeżycie 

Jak możemy się dowiedzieć, do zdarzenia doszło w środę w godzinach porannych na trasie S1 w Mierzęcicach. Samochód ciężarowy i dwa samochody osobowe niespodziewanie zderzyły się ze sobą. jedno z aut zostało zupełnie zmasakrowane. Świadkowie wypadku od razu zawiadomili policję, która zjawiła się na miejscu w obecności straży pożarnej oraz karetek pogotowia. 

Ratownicy zabrali się do akcji, wyciągając z samochodów poszkodowane osoby. Niestety stwierdzono zgon 40-letniej kobiety, która kierowała jednym samochodów osobowych. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Radio Zet, pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli poważniejszych obrażeń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na miejscu wciąż pracują mundurowi, którzy nie tylko starają się usunąć z drogi fragmenty pojazdów, które utrudniają przejazd, ale również próbują dowiedzieć się, w jaki sposób doszło do tragedii. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca tira miał rzekomo nagle zjechać na przeciwległy pas ruchu i zderzyć się z dwoma innymi samochodami. Niewykluczone, że powodem były złe warunki atmosferyczne, ponieważ w godzinach tragedii, w tamtej okolicy unosiła się gęsta mgła. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat

2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Jak podają media, policjanci wyznaczyli objazd równoległą do trasy S1 drogą krajową nr 78, dlatego kierowcy zmierzający w tamtą stronę powinni mierzyć się z utrudnieniami w ruchu oraz z wydłużonym czasem podróży. Prace najprawdopodobniej potrwają jeszcze kilka godzin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Podczas programu na żywo poznała okrutną prawdę, która zmieniła jej życie. Cudem uniknęła śmierci
  5. Jedna wiadomość wywróciła jego życie do góry nogami. 23-latek został tatą, a kilka dni później dziadkiem

Źródło: radio zet 

Następny artykuł